Платформа для мобільного А/B-тестування – SplitMetrics

SplitMetrics – це платформа для мобільного А / B-тестування ігор і додатків, завдяки якому паблішери мають можливість оптимізувати кожен елемент продуктової сторінки в App Store і Google Play і, як наслідок, збільшити конверсію.

.                               .                             .

Засновники та команда стартапу

Засновники стартапу – Максим Каменков і Євген Невгень. Зараз 58 співробітників, шукаємо активно, план зі зростання x2 у цьому році. Наймаємо в усіх напрямках:

  1. Розробка (Python engineers, ML, CTO);
  2. Sales і Customer Success managers, Sales Director;
  3. Маркетинг (контент-менеджери, мобільні маркетологи).

Про що стартап?

Ми робимо продукти для мобільних маркетологів. SplitMetrics – це платформа-лідер у світі для мобільного А/В-тестування ігор та додатків. Завдяки цьому продукту, паблішери мають можливість оптимізувати кожен елемент продуктової сторінки в App Store і Google Play і, як наслідок, збільшити конверсію.


Багато ентерпрайзерів використовують SplitMetrics для прелонч-тестування – перед запуском чергової нової гри або програми. Ще один наш продукт – SearchAdsHQ – офіційний партнер Apple Search Ads. Це платформа для управління, масштабування і автоматизації рекламних кампаній у пошуку App Store.


SplitMetrics і SearchAdsHQ разом складають цілу екосистему, яка дозволяє вирішити всі проблеми паблішерів у рамках реклами і маркетингу. Крім того, нещодавно ми запустили своє маркетингове агентство SplitMetrics.

Яка модель монетизації?

Річна підписка.

Скільки часу пішло на MVP? Яких помилок припустилися?

Фактично ми зробили його за 48 годин на хакатоні Garage48. А потім стали показувати те, що вийшло, засновникам стартапів, маркетинговим директорам і у відповідь чули, що це те, що їм завжди було потрібно.

Як з’явилася ідея створити стартап?

У 2014 ми зробили у PandaDoc мобільний додаток для підпису документів онлайн, і Apple зафічерила його у 100 країнах. Ми стали гадати і робити ставки, скільки після цього отримаємо установок за тиждень. Хтось говорив 10 000, хтось – 100 000, але тиждень пройшов, а ми отримали менше тисячі завантажень.

І ми стали думати, чому ми отримали доступ до такої широкої аудиторії (більше 100 країн), але це не спрацювало? Чому так мало користувачів скачало наш додаток? Тоді ми зрозуміли, що ми, «технарі» до мозку кісток, просто не розбиралися у маркетингу і нам потрібно було знайти заснований на даних спосіб оптимізувати сторінку свого додатка в App Store і домогтися збільшення конверсії у завантаження.

 


Ми стали працювати з фокус-групами, проводити панельні опитування, питати думку людей про іконки для конкретних ігор, про скріншоти додатків і так далі – але швидко зрозуміли, що ці способи не досить об’єктивні і нерепрезентативні.

Так прийшло розуміння, що ми повинні створити середовище, що повністю емулює App Store або Google Play, щоб зрозуміти, як користувачі поводяться у реальних сторах.

Хто ваші конкуренти, які у них досягнення?

Якщо говорити про конкурентів з продукту SplitMetrics, то більшість з них закрилися майже відразу після відкриття. Якщо про SearchAdsHQ – у світі всього 4 компанії-офіційних партнера Apple у частині управління кампаніями Apple Search Ads – і ми одна з них.

Як ви оцінюєте ринок для вашого продукту?

Зараз мобільний ринок зростає величезними темпами, особливо це стосується мобільних ігор, які під час пандемії досягли небувалих висот. Разом з тим збільшується і конкуренція, і паблішерам потрібні інструменти для досягнення їхніх цілей, одними з головних є залучення нових і утримання користувачів і, звичайно ж, збільшення прибутку.

Ми надаємо цілу екосистему таких інструментів, які значно полегшують життя мобільних маркетологів, підвищують ефективність їх роботи і приносять користь бізнесу.

Скільки грошей / часу інвестовано?

Посівні інвестиції від Digital Future – інвестиційної компанії зі штаб-квартирою у Києві. Також раніше були залучені інвестиції від Embria Ventures Group.

Чого вдалося досягти?

Річна виручка – $ 4 млн. Більше 200 клієнтів, які ведуть паблішери із Західної Європи та США.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ