Почалося будівництво нового освітнього комплексу в ЖК «Файна Таун» від KAN

4 листопада 2020 року відбулася урочиста церемонія закладки першого каменю нового освітнього комплексу мережі А + в житловому кварталі «Файна Таун» від KAN Development.

Київ завжди славився високою затребуваністю місць у столичних дитячих садках і школах. Усвідомлюючи потребу в якісній освіті KAN почали розвивати власну освітню мережу А + у своїх житлових проектах. Таким чином, жителі комплексів від KAN завжди забезпечені сучасною освітньою інфраструктурою в пішої доступності і не витрачають час у пробках по дорозі в дитячий сад або школу. Сьогодні освітня мережа А + нараховує понад 10 установ і є найрозвиненішою і якісною в Києві.

KAN єдиний в Україні девелопер, який створює об’єкти повного циклу виховання і навчання дітей. Новий освітній комплекс в ЖКФайна Таун” – це перший у країні освітній проект, який об’єднав під одним дахом дитячий сад, початкову школу, ліцей і позашкільні студії. Варто зазначити, що подібного роду освітніх комплексів навіть у світі налічуються одиниці.

На церемонії закладки першого каменю були присутні засновник компанії KAN – Ігор Ніконов, генеральний директор мережі А + – Тетяна Курмаз і Дмитро Васильєв – співзасновник і головний архітектор компанії Archimatika. Площа нового освітнього проекту становить 13 500 м.кв та включає дитячий сад на 120 місць, початкову школу на 240 дітей і ліцей на 280 місць. Для творців проекту було важливо організувати комфортну і безпечну середу, яка допоможе розкривати внутрішній потенціал і таланти учнів. Новий освітній проект від KAN у живому кварталі «Файна Таун» буде продовжувати втілювати ідею континуальности освіти, всебічного розвитку дітей та білінгвального навчання, яка присутня у всій мережі А +. Окремим напрямком нового освітнього комплексу у «Файна Таун» стане ухил на архітектурі, дизайні і будівництві, а його менторами виступатимуть фахівці KAN і Archimatika. Це дозволить ще з дитинства готувати висококваліфікованих інженерів і архітекторів, які в подальшому будуть працювати над ще більш цікавими проектами.

Команда проекту приділила особливу увагу створенню великих рекреаційних просторів із безліччю сценаріїв для використання. Наприклад, на 4 поверсі буде розташовуватися велика тераса з благоустроєм і сценою. На ній будуть проводити заняття на свіжому повітрі, влаштовувати фестивалі, наукові ярмарки, ставити театральні постановки, дивитися наукові фільми, проводити заняття з йоги та медитації.

Також у проекті будуть реалізовані спортивні та творчі напрямки для яких виділено більше 1 000 кв.м., де розмістяться один великий і 3 менших залів для різних спортивних занять і 6 аудиторій для музики, малювання і вокальних уроків. Починаючи з раннього віку програми початкової школи і ліцею будуть розширені додатковими курсами і дисциплінами: 3D моделювання, веб-дизайн, архітектура, урбаністика, історія мистецтв та інші.

Коридори будівлі настільки широкі, що подекуди сягають 5 метрів, і перетворюються на великі рекреаційні простори для відпочинку, ігор, виставок та інших потреб учнів.

Справжньою родзинкою буде гірка для спуску з другого поверху у фойє. Одночасно зі звичайною сходами і навіть ліфтом, є ігровий метод швидко спуститься спіральною трубою на поверх нижче.

За інноваційну складову проекту відповідає продумана інженерна система. Замість всім звичних роторних рекуператорів, які повертають частину відпрацьованого, брудного повітря (близько 5-7%) назад у приміщення, KAN використовують пластинчасті (вони не змішують потоки відпрацьованого брудного і свіжого, чистого повітря). Також у кожному приміщенні (класи, зали, вестибюлі, адмін.приміщення тощо) застосовується система регулювання кількості вентиляційного повітря на базі VAV-клапанів (від 30% до 100% від необхідного для даного приміщення обсягу). Для формування комфортного середовища застосовуються зволожувачі повітря, які поєднані з роботою кожної з припливно-витяжних установок, що дозволяє підтримувати вологість на оптимальному для людини рівні 50-55%. А точкове зонування всієї площі простору дозволило зробити безпечне середовище в умовах різних епідеміологічних ситуацій.

Для батьків створений просторий вестибюль із кафетерієм, де можна комфортно провести час в очікуванні дитини або випити ранкову чашку кави.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ