Погрози і таргани. Колишній начальник служби безпеки eBay сяде у в’язницю.

Колишнього начальника служби безпеки еВау запроторять до в’язниці: доведено, що він погрожував клієнтам і посилав їм відправлення з тарганами.

Колишньому начальнику служби безпеки eBay винесли вирок у 18 місяців і штрафу в $15 тис. Його звинувачують в переслідуванні подружжя з штату Массачусетс. Родина крикувала еВау на власному сайті, за що неодноразово отримували погрози від співробітників магазину. Парі привозили тарганів, голови свиней та похоронні вінки. Деталі в цьому матеріалі.


Що ж сталось

Минулого року проти шести співробітників еВау висунули звинувачення в справі про вкрай дивне переслідування через інтернет. За офіційними даними, співробітники компанії переслідували подружжя з Массачусетса, яка критикувала еВау.

В липні того ж року в справі з’явився сьомий учасник переслідування – голишній голова відділу безпеки еВау Філіп Кук. Заради помсти парі, вже колишні співробітники компанії спочатку відправляли електронні листи з погрозами. Потім зовмисники дещо радикалізували свої дії. Вони відправили сімейній парі коробку живих тарганів, похоронний вінок для близької людини, книгу з порадами, в якій містились поради як пережити смерть чоловіка і скривавлену маску свині.

Також зловмисники опублікували анкету подружжя з їх домашньою адресою на сайті свінгерів, де запропонували приходити в будь-яку пору доби (вдень або вночі).

Сам Філіп Кук визнав свою провину. Він перший, кого засудили в цій справі.

Фрагмент посилки від колишніх співробітників еВау

Фрагмент посилки від колишніх співробітників еВау

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ