POS-термінал у смартфоні – «ПриватБанк» запускає нове рішення для бізнесу

ПриватБанк у партнерстві з Visa запустив в Україні нову послугу для підприємців — Термінал. В основі рішення – технологія Tap to Phone, яка перетворює смартфони або планшети на базі Android, оснащені чіпом NFC, на повноцінний POS-термінал. Про це повідомили в прес-службі банку.

«Термінал» — рішення для мікро- та малого бізнесу

  • Рішення для прийому безконтактних платежів «ПриватБанк» та Visa призначено для мікро- та малих підприємців, які хочуть трансформувати свій бізнес у безготівковий.
  • Для підключення «Терміналу» підприємцям необхідно завантажити аналогічну програму, зареєструватися, вказуючи дані користувача.
  • Термінал доступний для мобільних телефонів або планшетів на базі Android 8.0 і вище, оснащених чіпом NFC з відключеним root-доступом (правами суперкористувача) або доступом розробника.
  • Комісія за еквайринг під час використання рішення для прийому безконтактних платежів до «ПриватБанку» та Visa становить 1,7%.

У чому суть Tap to Phone

Технологія Tap to Phone заснована на EMV – міжнародному стандарті для оплати банківськими картами, коли кожна транзакція містить токен, який не може бути повторно використаний, – розповіли у ПриватБанку.

Tap to Phone дозволяє фінансовим установам та фінтех-компаніям створювати власні еквайринги, пропонуючи клієнтам платіжний сервіс на смартфоні з тими самими протоколами безпеки, що й звичайний POS-термінал.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ