Постраждають підприємці України: відповідь Wildberries на санкції

Постраждають підприємці України: відповідь Wildberries на санкції

23 липня президент України ввів у дію санкцї щодо російського інтернет-магазину Wildberries. На платформі продавали товари з антиукраїнською символікою. В компаніїї ж стверджують, що магазин від цього не постраждає. Натомість, говорять про те, що санкції негативно вплинуть на українських підприємців. Детальніше в матеріалі banda.media.


Та що ж трапилось

Російський онлайн-магазин Wildberries заявив про те, що через санкції, які щодо них ввели в РНБО (і відповідно введені у дію президентом України), постраждають українські підприємці, повідомляє “Ліга”. В компанії озвучують, що за час роботи з нею, українськ підприємці продали товарів на 400 млн гривень.

“Обмеження можуть негативно вплинути на представників малого бізнесу України, для якого Wildberries є однією з найбільш популярних торговельних платформ з продажу товарів в 14 іноземних країнах, зокрема в Росії, США, Німеччині, Франції, Італії і багатьом іншим”, – зазначається в коментарі.

В компанії заявили, що українські санкції майже ніяк не будуть відображені в роботі платформи, оскільки продажі в Україні складали тільки 0,01% від загального обороту компанії.

“Таким чином, на думку компанії, введені санкції можуть нашкодити тільки підприємцям України і покупцям, які залишаться без широкого асортименту товарів за доступними цінами”, – говорять в Wildberries.

Чому ввели санкції

Президент України ввів санкції щодо російського маркетплейсу Wildberries. Санкції також введено щодо засновників компанії, Тетяни і Владислава Бакальчуків та її топ-менеджерів: Андрія Ревяшка та Олексія Кузьменка.

Під санкції потрапили усі дочірні підприємства у Вірменії, Казахстані, Польщі, Білорусі та Киргизії.

Міністр культури Олександр Ткаченко написав в своєму Telegram-каналі, що дана компанія “продавала російську пропаганду і форму російських солдат”.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ