«Profit Mаrk окрилює»: як зареєструвати торгову марку і отримати політ на літаку в подарунок

Онлайн-сервіс Profit Mаrk, за допомогою якого підприємці перевіряють і реєструють свої торгові марки, анонсує запуск безпрецедентної акції «Йди за мрією». Всі клієнти, які замовлять прискорену реєстрацію торгової марки до кінця літа 2020 року, отримають бонус – політ на літаку. Як взяти участь?

«Зараз непростий час для старту бізнесу і ми хочемо емоційно підтримати наших клієнтів. Коли ми обмірковували, як краще це зробити, я згадав свій політ на літаку. Це було неймовірно круто. Я отримав приголомшливий заряд позитивної енергії і хотів би, щоб наші клієнти зазнали аналогічні емоції. Де, як не в небі, можна знайти натхнення для реалізації своїх ідей? Ми обговорили можливість такої акції з організаторами мого польоту, компанією AVIATOR’S WAY, і дуже швидко прийшли до розуміння, що це можна і потрібно реалізувати», – поділився засновник проекту, Макс Ястреб.

Умови акції

Учасниками акції будуть всі клієнти, які замовлять прискорену реєстрацію торгової марки і вибрали в якості бонусу політ на літаку. В якості альтернативного подарунку залишається на своєму місці реєстрація домену UA на один рік.

Протягом 8 робочих днів з моменту подачі заявки Profit Mark перевірить торгову марку, щоб виключити ризик відмови в реєстрації. Це важливо, оскільки, якщо марку реєструвати не можна, клієнт отримує повернення коштів за реєстрацію ТМ і перестає бути учасником акції.

Після успішної перевірки торгової марки, клієнт отримує сертифікат на політ по електронній пошті (або Viber). Далі необхідно керуватися інструкціями, що додаються до сертифіката, і зв’язатися з організаторами польотів – компанією AVIATOR’S WAY. У клієнта буде три місяці для активації сертифіката з моменту його отримання. Час для польоту необхідно бронювати за два тижні до бажаної дати.

Вартість реєстрації ТМ за участю в акції

Вартість послуги з реєстрації прискореної торгової марки залишиться без змін. Організатор польотів «AVIATOR’S.WAY» не просто приєднався до цієї ідеї, але і підтримав її суттєвою знижкою для Profit Mark. Тепер клієнту вигідно замовити прискорену реєстрацію ТМ і отримати як бонус політ, який при окремому замовленні коштував би 2000 гривень.


Про літаки

Всі польоти будуть проходити на літаках відомого у всьому світі українського виробника надлегких літаків «Аеропракт». Польоти будуть виконуватися з території аероклубу Аеропракт.


Беріть друзів і приїжджайте заздалегідь. Аероклуб – це не просто ангар і злітна смуга, це велика доглянута територія, де ви зможете провести час на природі і зробити приголомшливі фотографії.

«Аеропракт» – клієнт Profit Mark. Дізнатися більше про цю неймовірну компанію можна з інтерв’ю з її засновником.

Profit Mark бажає всім учасникам акції незабутніх вражень. Нехай політ на літаку окрилить вас, дасть сил і натхнення для реалізації найсміливіших ідей.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ