Програміст зібрав бабусі девайс для спілкування з онуками в Telegram: можна диктувати і роздруковувати повідомлення

Користувач Twitter Мануель Лусіо Даллі зібрав своїми руками суміш принтера та телефону, під назвою Yayagram ( «бабусеграм»): цей апарат потрібен його 96-річній бабусі, щоб спілкуватися з онуками в Telegram. Його історію розповідає The Verge.

Пристрій виглядає як чорний корпус зі слотами для кабелю, для кожного онука – окремий слот, підписаний його ім’ям. Бабусі потрібно просто підключити кабель до певного слоту, натиснути кнопку, надиктувати онукові або внучці послання, і пристрій відправить голосове повідомлення цьому користувачу в Telegram. А коли бабуся отримує текстову відповідь, Yayagram надрукує його на папері, використовуючи вбудований принтер.

Виглядає пристрій так:

Даллі працює сеньйор-розробником в IT-компанії Plastic SCM, і в Twitter-тред описує деталі проекту. Пристрій змонтовано на Raspberry Pi 4, працює на коді Python плюс кілька сторонніх бібліотек. У нього – звичайний USB-мікрофон і принтер, подібний до тих, які використовуються у касових апаратах. Увесь пристрій обійшовся розробнику в 76 євро. Фото та автоматизація виробництва за посиланням:

Here you have some photos of the Yayagram making up: pic.twitter.com/4BLhUs7KNE

— Manu (@mrcatacroquer) April 25, 2021

За словами Даллі, він вибрав Telegram, оскільки цей месенджер здається йому більш відкритим, ніж WhatsApp, плюс він не любить Facebook.

У коментарі виданню він розповів, що його бабусі вже 96 років, і що вона живе з його батьками в Бургосі. На думку зібрати такий пристрій його наштовхнув локдаун, адже більшість онуків живе в інших містах, і через карантинні обмеження не можуть відвідувати бабусю. У неї також проблеми зі слухом, тому звичайне спілкування телефоном або відеодзвінки важкі. А за допомогою Yayagram вона може спілкуватися з онуками і читати їх відповіді.

Фото – Manuel Lucio Dallo

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ