Promodo розширюється – відкриває офіс у Києві та набирає співробітників

Українське агентство інтернет-маркетингу Promodo розширюється. У планах – відкриття офісу в Києві, збільшення харківського простору на 1000 м² і найм нових співробітників. Про це на своїй сторінці у Facebook  розповів Олександр Колб, генеральний директор компанії.

Новий офіс у Києві

Агентство Promodo відкриє офіс у Києві – контракт на його створення вже підписаний. Відомо, що простір буде знаходиться по вул. Сім’ї Прахових (колишня вул. Гайдара) і почне працювати у вересні. За стилістикою воно буде схоже на харківський офіс – проектуванням і дизайном київського буде займатися та ж команда – Юлія та Денис Шаталюк.

Вихід в офлайн

Що стосується формату роботи Promodo, він змінився – співробітники агентства повернулися в офіси. Як зазначає Колб, віддалена робота для агентства засвідчила свою неефективність, а співробітники тільки раді вийти в офлайн:

З нашим ростом, модель ремоут-роботи поки не отримала підтвердження у своїй ефективності в Promodo. З нашим темпом поки не уявляємо, як інакше. Може ми такі, а може вимоги ринку. Вже 3 тижні, як ми прийняли рішення вийти всім складом в офіс, і я знаю тільки ДВА заперечення з боку співробітників. 99% команди хочуть працювати у наших локаціях, а не вдома.

Паралельно в агентстві шукають нових співробітників у всі міста, де представлено Promodo – Харків, Львів, Дніпро, Херсон, а також Київ.