Принц Гаррі став топ-менеджером BetterUp — стартап з оцінкою $1,7 млрд. Що це за проект?

Принц Гаррі влаштувався на роботу в каліфорнійський стартап BetterUp, який спеціалізується на коучингу та наставництві. Він зайняв посаду Chief Impact Officer (директор з впливу) і буде відповідати за стратегію продукту, займатись благодійністю і виступати з доповідями про психічне здоров’я. Про це повідомив СЕО BetterUp Алексі Робішо.

Що за стартап?

BetterUp — це мобільна платформа для професіоналів у сфері коучингу, консультування та менторства. Стартап заснований у 2013 році і на сьогодні представлений у 66 країнах. Платформа доступна на 49 мовах, на BetterUp зареєстровано біля 2000 практикуючих наставників. В основній команді компанії працює біля 25 людей.

З моменту заснування стартап сумарно привернув майже $270 млн інвестицій.

За допомогою віртуальних сесій BetterUp користувачі відпрацьовують свою поведінку, вивчають та укріплюють нові навики. Індивідуальний ріст вимірюється і відслідковується. Сервіс використовують як прості люди, так і великі компанії із списку Fortune 500, аби надихнути співробітників на особистий та професійний ріст. Серед клієнтів BetterUp: Genentech, Logitech і Workday.

Навіщо прийняли Принца Гаррі?

Герцог Сассекський стане першим директором з впливу BetterUp — до нього такої посади не існувало.

“Нас надихає його модель натхнення та впливу через дії. Як справжній громадянин світу, він присвятив все своє життя тому, аби привернути увагу різноманітним потребам людей у всьому світі та відстоювати ініціативи у сфері психічного здоров’я”, — пояснив Алексі Робішо.

Як він повідомив в інтерв’ю WSJ, у Гаррі не буде прямих підлеглих. Працювати він буде у головному офісі у компанії в Сан-Франциско. Точні обов’язки та розмір заробітної плати Принца Гаррі не розголошують. За словами Робішо, очікується, що Гаррі буде брати участь у всіх нарадах стартапу і виступати на спеціальних заходах BetterUр.

“Коли я вперше зустрів Алексі, ми відразу зрозуміли, що у нас багато спільного — пристрасть допомагати іншим повністю реалізовувати свій потенціал. Чим більше спілкувались, то стало очевидно, що ми притримуємось схожої філософії психічного здоров’я: ми повинні активно дбати про свій розум”, — прокоментував Гарі своє призначення.

Навіщо Принцу Гаррі робота?

У січні 2020 року принц Гаррі та його дружила Меган Маркл оголосили, що відмовляються від королівських повноважень та утримування. Після цього вони переїхали у Канаду, а потім — у США. У 2020 році подружжя підписали контракт на 5 років із стріминговим сервісом Netflix, який оцінюють у $100 млн, домовились із сервісом Spotify про запуск підкасту, а ще — з агентством з організації лекцій та публічних виступів (до речі, агентство також співпрацює з Бараком та Мішель Обама).

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ