“ПриватБанк” може закрити 300 відділень та звільнити 6 тис. співробітників

Кабмін затвердив стратегію розвитку “ПриватБанка” до 2024 року. За документом, в банку хочуть скоротити операційні витрати на 3 млрд. та звільнити більше 6 тис. співробітників.

Що сталося

Профсоюз “ПриватБанка” просить не звільняти співробітників фінзакладу, як це передбачає фінансова стратегія банка до 2024 року. Виходячи з нової стратегії банка, там хочуть звільнити до 6 тис. співробітників. Працівники просять керівництво скоротити витрати на утримання автопарку, охорону, PR та ЗМІ.

“Банк купує нові Toyota  на 100 млн. грн. Для потреби філіалів правильно. Але це лише половина суми, в основному новий транспорт отримувало керівництво”, – відмітили співробітники “ПриватБанку”.

Поганий та хороший банк

Нова стратегія банка пропонує поділити його на “хороший” та “поганий” з подальшою приватизацією “хорошого”.

Модель “хорошого” банка передбачає, що до 2024 року буде працювати 15.5 тис. співробітників. Видання UBR відзначає, що в кінці 2020 року в банку працювало 21.6 тис людей.

Також банк закриє близько 300 відділень. В стратегії вказано, що їх повинно бути 1250, а їх зараз вже 1574.

“Цільова модель “хорошого” банка з штатом близько 15 тис. співробітників і 1250 відділеннями. Цільовий розмір операційних витрат – 8.3 млрд. грн. в порівнянні з 11.4 млрд. грн. на сьогоднішній день”, – говориться в документі.

Зарплатня наглядової ради

Недавно “ПриватБанк” опублікував звіт про Наглядову Раду, який вимагало НБУ. В ньому говориться, що члени наглядової ради (9 людей) отримали більше 39 млн. грн. зарплатні. Ще 3.7 млн. грн. витратили на їх проїзд та проживання.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ