«ПриватБанк» почав випускати карти китайської платіжної системи UnionPay. Як їх отримати

«ПриватБанк» відкриває випуск платіжних карт міжнародної системи UnionPay International, якими можна розплачуватися в Китаї, Україні і ще більше 170 країн світу.

Поки карти UnionPay не випускає жоден інший банк в Україні, незважаючи на те, що система отримала ліцензію НБУ ще в 2018 році.

Чим корисні карти UnionPay

У «Приватбанку» відзначають, що українські карти UnionPay в першу чергу будуть корисні тим, хто часто подорожує в Китай, країни Південно-східної Азії або веде бізнес із китайськими партнерами.

А також українцям, які часто отоварюються на китайських і міжнародних торгових майданчиках-партнерах UnionPay. Вони зможуть скористатися ексклюзивними пропозиціями і знижками.

Також найближчим часом «ПриватБанк» та UnionPay планують запуск цифрових платіжних продуктів, які дозволять використовувати переваги платіжної системи без відвідування банку і отримання фізичних карт.

Як отримати карту UnionPay

Клієнти «ПриватБанку» можуть оформити безконтактні кредитні карти UnionPay «Універсальна» рівня Classic і Gold і отримати їх із 6 листопада в столичних відділеннях банку.

Фото: «ПриватБанк»

Користувачі, у яких вже були платіжні карти UnionPay, ще з грудня 2019 року могли використовувати їх у мережі «ПриватБанку» – розплачуватися в готелях, ресторанах і торгових точках Києва, Харкова, Одеси, Дніпра та інших міст. А також знімати готівку в банкоматах «ПриватБанку» по всій країні.

Про UnionPay International

UnionPay International надає можливість використовувати карти для оплати товарів, послуг і зняття готівки в 179 країнах світу. Карти UnionPay емітується в більш ніж 61 країнах.

На сьогоднішній день на частку UnionPay припадає найбільший у світі обсяг витрат за картками.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ