Призначення голови Ощадбанку заблокували – ЗМІ

Печерський суд заблокував призначення Сергія Наумова головою правління державного Ощадбанку за позовом директора одного з департаментів Укргазбанку Геннадія Хелемського. Копію рішення суду опублікувало НВ Бізнес.

Що говориться в постанові

Суд призупинив дію рішення наглядової ради Ощадбанку про затвердження Наумова переможцем конкурсу на посаду голови правління банку.

Також Ощадбанку заборонено вчиняти дії, спрямовані на призначення Наумова керівником і / або підписантом Ощадбанку, в тому числі проводити збори акціонерів, до завершення судового процесу.

Це рішення вже вступило в силу, але може бути оскаржене в Київському апеляційному суді.

Призначення Наумова також намагається оскаржити через Окружний адміністративний суд міста Києва народний депутат Максим Бужанський. Суд відкрив провадження і призначив засідання на 2 липня.

Передісторія

  • У березні 2020 був оголошений конкурс на голову правління Ощадбанку, але на початку травня його скасували і оголосили новий.
  • Голова Ощадбанку Андрій Пишний вирішив не брати участі в конкурсі. У фінал вийшли п’ять кандидатів: Геннадій Хелемський зараз очолює один з департаментів Укргазбанку, Галина Пахачук – заступник голови ПриватБанку, Сергій Наумов – голова правління Піреус Банку, Антон Тютюн – заступник голови в Ощадбанку, Сергій Магдич – заступник голови ПУМБу.
  • 18 червня стало відомо, що в конкурсі на голову правління Ощадбанку переміг чинний голова Піреус Банку Сергій Наумов.
  • 24 червня перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Нацбанк вітає завершення конкурсу на посаду нового голови Ощадбанку і вважає його таким, що відбувся.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ