Instagram анонсував сервіс для створення коротких відео – Reels

Instagram оголосив про запуск сервісу для створення коротких відео Reels. Він дозволяє створювати і ділитися 15-секундними відео з ефектами і звуками. Користувачі з України зможуть тільки переглянути подібний контент. Розповідаємо, як працює сервіс.

Як працює Reels

За допомогою Reels користувач може створити 15-секундне відео, застосувавши різні візуальні ефекти, музику і звуки, функцію прискорення або уповільнення. Ролик можна записати як з одного дубля, так і об’єднати раніше створені відеозаписи. У Reels також можна включити зворотний відлік – запис почнеться через 3 секунди.


Фото: Instagram

Створеним роликом можна поділитися в стрічці Instagram, сторіз, а також в спеціальному розділі Explore – тоді Reels зможуть побачити всі користувачі. Там також можна ставити лайки і залишати коментарі, а кращі ролики з’являться в списку «Рекомендовані». Вкладка Reels з’явиться і на сторінці профілю.

Чому не можна створити ролик в Україні

5 серпня 2020 року сервіс запустився в 50 країнах. В яких саме – ніде не вказано. У компанії говорять, що працювати сервіс буде в країнах, де Facebook володіє правами на використання музики: Україна до списку не входить. Саме з цієї причини, користувачі з України зможуть лише переглянути ролики Reels, проте не будуть чути музику.


Читати також: В Instagram тепер можна закріпити три коментаря вгорі обговорення – як це зробити

Facebook запустив оновлений чат-плагін для бізнесу

Facebook більш популярний  Instagram, а TikTok активно використовують в селі: які соцмережі  українці вважають за краще 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ