Reface і Flawless App: українці в європейському списку Forbes 30 до 30

Видання Forbes публікує шосту редакцію рейтингу Forbes 30 Under 30 Europe: це кращі представники європейського бізнесу, мистецтва, фінансів, сфери розваг і маркетингу, яким ще не виповнилося 30 років. У 2021 році в категорію Technology потрапили українські співзасновники стартапів, українців також відзначили в інших категоріях рейтингу.

У розділі Technology відзначені співзасновники сервісу Flawless App, 29-річна Ліза Дзюба і 25-річний Ахмед Сулейман. Flawless App – це інструмент для порівняння дизайну з реальним мобільним додатком під час розробки, заснований у 2015 році. Зараз Flawless App користуються розробники з Uber, Basecamp, Disney, eBay, Nike, Qiwi, Spotify та інших компаній.

Співзасновники Flawless App: Ахмед Сулейман та Ліза Дзюба

У 2020 році цей стартап купила американська компанія Abstract.

Також у розділі Technology відзначені співзасновники українського Reface, додатку, який замінює обличчя  на гіфках та відео. У рейтинг потрапили 28-річний Ярослав Бойко, 29-річний Денис Дмитренко та 29-річний Роман Могильний.

Співзасновники стартапу Ярослав Бойко, Денис Дмитренко та Роман Могильний

У серпні 2020 року додаток Reface App вийшов на перше місце в AppStore, випередивши TikTok та Netflix, а у грудні 2020 року стартап залучив $ 5,5 млн від Andreessen Horowitz.

Українці потрапили і в інші розділи 30 under 30. Наприклад, у категорії Social Impact відзначили 25-річного Федора Сердюка, співзасновника проекту Fast, мета якого – навчати людей навичкам першої допомоги. У розділі про фінанси укладачі рейтингу відзначили 29-річного співзасновника EZ Blockchain, українця Сергія Герасимовича (зараз живе в Чикаго), а у розділі про технології – 29-річну засновницю A-LabInsider Інну Займенко, яка зараз живе у Берліні.

Це не перший раз, коли видання зазначає українських підприємців у цій категорії. Наприклад, у 2017 році у рейтинг потрапив Дмитро Запорожець, співзасновник відомого сервісу GitLab. А у 2020 році у розділі про технології відзначили українські проекти Allset і BetterMe.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ