Рей Даліо назвав фіатні гроші «сміттям» та розкрив інвестиції в Ethereum

Мільярдер Рей Даліо назвав традиційні валюти проблемним активом.

«Більшість інвесторів вважають фіатні гроші найбезпечнішою інвестицією. Я думаю, що це найгірша інвестиція», – заявив він.

За словами Даліо, не варто судити про прибутковість своїх активів у номінальному вираженні. Він закликав робити поправку на інфляцію долара США, через яку інвестори втратили 4-5% у 2021 році.

«Для справжньої диверсифікації розподіляйте свій інвестиційний портфель не лише за класами активів, а й країнами», — сказав мільярдер.

Даліо також розкрив інвестиції в Ethereum, але не назвав точну суму – “не дуже багато”. Він сказав, що тримає частину портфеля у криптовалютах з метою диверсифікації.

«Я розглядаю їх як альтернативні гроші в умовах знецінювання фіатних грошей у реальному вираженні. Вражає, що програмовані валюти протрималися 10-11 років — їх не зламали, вони мають рівень прийняття», — пояснив Даліо.

Раніше мільярдер заявив, що біткоін є альтернативою золоту для молодого покоління. Він також зазначив, що блокчейн-революція неминуча, але деякі уряди можуть оголосити її поза законом.

Нагадаємо, у травні Даліо розповів про купівлю біткоїну, оскільки долар США знецінюється, створюючи привабливі умови для інвестицій у криптовалюту.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ