Рейтинг кращих роботодавців України у сфері ІТ – дослідження GRC.UA

Кадровий портал GRC.UA опублікував рейтинг кращих роботодавців України 2020-2021 в ІТ сфері, заснований на опитуванні більше 6000 кандидатів.

Згідно з опитуванням найбільш привабливими роботодавцями стали CiklumEPAMLuxoftMEGOGOMicrosoft UkraineParimatch TechSamsung R&D Institute UkraineSoftserveUbisoft Ukraine та ЛІГА:ЗАКОН.

Найпривабливіші сфери роботи

Згідно з опитуванням кандидатів, до топу-5 найбажаніших професійних сфер входять: IT , фінанси / банки / інвестиції, медіа / PR / поліграфія / видавництво, телеком й торгівля.

Але молоді фахівці трохи інакше розставили пріоритети. Так, на першому місці у молоді – сфера медіа, піару та реклами (37%), на другому – IТ-сфера (35%), далі за привабливістю сфера телеком (18%), важка / видобувна промисловість / енергетика (14%) і сфера фінансів (13%).

Найпривабливіші роботодавці в сфері ІТ

До списку найпривабливіших роботодавців в IT-сфері увійшли наступні компанії: Ciklum, EPAM , Luxoft, MEGOGO, Microsoft Ukraine, Parimatch Tech, Samsung R & D Institute Ukraine, Softserve, Ubisoft Ukraine та ЛІГА: ЗАКОН.

При цьому найбільш важливими при виборі роботодавця є такі чинники: стабільність компанії на ринку (69%), фінансова спроможність компанії (60%) та корпоративна культура (38%). Ці фактори домінують абсолютно у всіх регіонах і вікових групах. Також важливим критерієм для кандидатів є соціально-відповідальної поведінки компанії (29%).

Критерії вибору пропозиції про роботу

Абсолютним лідером при виборі пропозиції роботи є рівень конкурентної оплати праці (68%). Цей фактор лідирує у всіх областях та серед всіх категорій претендентів, незалежно від віку, професійного досвіду і статі. Другу позицію серед критеріїв вибору роботи займає можливість кар’єрного зросту та професійний розвиток. На третьому і четвертому місці такі фактори, як зміст і масштаб завдань, соціальний пакет та нематеріальні бонуси.

Цікаво, що молодь більше орієнтується на відгуки про компанію у відкритих джерелах і місце в бізнес-рейтингах. Кар’єрне зростання також більш важливо для молодих фахівців, ніж для досвідчених. Проте досвідчені фахівці звертають більше уваги на зміст і масштаб завдань та соціальний пакет при виборі роботодавця.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ