Рейтинг інтернет-сервісів і «чистих» маркетплейсів за квітень 2021. У лідерах OLX, Prom і Shafa

Видання Reailers.ua зібрало свіжу статистику відвідуваності інтернет-сервісів і чистих маркетплейсів(на яких торгують лише сторонні продавці) за квітень 2021 року. Дані взяті з SimilarWeb. Серед учасників немає майданчиків, які не зареєстровані в Україні, немає також і таких гігантів, як Rozetka або Epicentrk.ua, оскільки на їх маркетплейсах продаються і власні товари.

За відвідуваність

Перше місце за відвідуваністю займає olx.ua – 53,86 млн відвідувань. На другому місці prom.ua – 35,74 млн, топ-3 замикає hotline.ua – 6,45 млн.

Відвідуваність у квітні сильно впала у багатьох майданчиків. Серед них pokupon.ua (на 43,94%), bigl.ua (на 17,52%), crafta.ua (15,94%). Трохи збільшилася відвідуваність у каталогу будматеріалів і послуг promobud.ua (на 8,75%) і у маркетплейса будматеріалів і послуг ibud.ua (на 7,5%).

Час перегляду

Найбільше часу користувачі у квітні провели на майданчику з продажу вживаного одягу shafa.ua – в середньому 12,21 хв. На другому місці – OLX.

Кількість сторінок за одне відвідування

За цим показником також лідирує shafa.ua (12,92 сторінки) і дещо відстає сервіс доставлення продуктів з супермаркетів Zakaz.ua.

 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ