Ring представила автономний дрон для «патрулювання» вдома

Компанія Ring, що належить Amazon, представила нову камеру відеоспостереження, яка призначена для використання в приміщеннях і здатна злітати для патрулювання будинку.

Як повідомляє Techcrunch, пристрій називається Always Home Cam, і являє собою автономний дрон, який літає по будинку і показує вам обстановку в кожній з кімнат.


Основна ідея Always Home Cam полягає в тому, щоб забезпечити різні точки огляду по всьому будинку без необхідності встановлювати кілька камер. Після того як дрон закінчує патрулювання, він самостійно повертається на зарядну станцію, щоб заповнити витрачену енергію.

Відзначається, що дрон здатний працювати повністю автономно, але при необхідності користувач може вказати, за яким маршрутом і куди саме слід летіти. При першому запуску здійснюється побудова карти будинку і визначається маршрут, по якому дрон буде літати в процесі патрулювання. Перебуваючи поза межами будинку, користувач завжди може запросити зображення з будь-якої кімнати.

Пристрій можна налаштувати таким чином, щоб він відправлявся в політ в разі виявлення якогось збою в системі сигналізації. Always Home Cam може огинати перешкоди, а закриті пропелери не завдадуть шкоди майну і не заподіють шкоди домашнім тваринам, які можуть зустрітися під час польоту.

Зарядна станція блокує камеру дрона, тому запис відео ведеться тільки в польоті. Крім забезпечення безпеки новинка може стати в нагоді для виконання інших завдань. Наприклад, користувач після відходу з будинку може перевірити, вимкнена плита, чи закрите вікно і ін.

Вартість дрона Ring Always Home Cam складає $249.