Ринок праці: кого шукали роботодавці в локдаун і скільки з них готові платити зарплату в 100 тис. грн

Експерти платформи з пошуку роботи grc.ua досліджували ринок праці за січень. Компанія поділилася подробицями з редакцією banda.media.

Кого шукали

Роботодавці шукали фахівців роздрібної торгівлі, менеджерів по роботі з клієнтами, програмістів, розробників і працівників в банки. Найбільше вакансій розмістили в сферах «Продажі» (28% від загальної кількості вакансій на), «IT, телеком» (20%) і «Банки» (9%).

Найменше в січні роботодавці були зацікавлені у фахівцях держслужби (0,2%), страхування (0,3%) і з видобутку сировини (0,7%).

59% роботодавців готові платити від 11 200. Вакансій з доходом в більш ніж 138 тис. Грн було всього лише 0,2%.

Активність кандидатів

Під час січневого локдауну кандидати були активнішими роботодавців — кількість розміщених резюме перевищила кількість вакансій у шість разів. Активно шукали роботу фахівці з сфер «Продажі», «Початок кар’єри, студенти» та айтішники.

Найменш активними в січні були фахівці сфер «Страхування» (0,1% від загальної кількості розміщених резюме), «Інсталяція та сервіс» (0,2%), «Домашній персонал» (0,6%).

31% розраховують на зарплату від 12 100 до 24 300 грн. На дохід майже в 200 000 грн розраховують 0,1% кандидатів.

Досвід роботи

У січні майже 48% роботодавців шукали фахівців з досвідом роботи від року до трьох років, і тільки 2% зазначили, що хотіли б взяти на роботу фахівців з шестирічним досвідом.

У 60% резюме кандидати пишуть, що у них більше шести років досвіду. А ось досвід від року до трьох років у найменшого числа кандидатів — 11%.

96% роботодавців шукають фахівців на повний робочий день.
У січні найактивнішими були претенденти у віці 30-40 років. Ця вікова категорія кандидатів розмістила 32% резюме. Найменше резюме розмістили кандидати у віці від 60 років — всього 2%.

Експерти прогнозують, що протягом першого кварталу 2021 року найбільш популярними на ринку праці будуть залишатися професії в сфері продажів. В аналогічний період 2020 року найбільш популярними були фахівці сфери IT.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ