Rozetka має намір вийти на IPO

IPO – первинне публічне розміщення акцій – один із можливих шляхів розвитку українського онлайн-маркетплейсу Rozetka. Як пише “Інтерфакс-Україна”, співзасновник маркетплейсу Владислав Чечеткін розповів, що вже готуються до розміщення на біржі.

На публічному заході журналу “НВ” “Україна та Світ 2022” співзасновник Rozetka Владислав Чечеткін розповів, що команда веде підготовку до IPO, але це складний процес.

«IPO просто один із можливих шляхів, не звичайнісінький шлях для України, але треба до цього готуватися», – цитує агентство Чечеткіна.

Також Чечеткін нагадав, що після входження до компанії міноритарного співвласника фонду під управлінням Horizon Capital у 2015 році Rozetka щороку проходить аудит однієї з компаній “Великої четвірки” (Deloitte Touche Tohmatsu, PwC, Ernst & Young, KPMG).

«Вибудовуємо процеси та бізнес, який у майбутньому можемо презентувати для публічного розміщення», – наголосив Чечеткін.

Чечеткін сподівається, що Rozetka займе 10% роздрібного товарообігу України, що зараз становить близько $6–8 млрд.

Водночас Чечеткін відзначив тренд «цифровізації всього та вся». За його прогнозами, онлайн-торгівля зросте до 25%, а значить компанії протягом 3-5 років треба просто утримати свою частку на ринку в 50-60%.

Що відомо про Rozetka

Інтернет-магазин Rozetka.ua створили у 2005 році Владислав та Ірина Чечеткіни. До цього вони працювали у магазині побутової техніки. Після того, як Ірина Чечеткіна пішла у декрет – Владислав почав розробляти сайт із продажу електроніки.
Сам Чечеткін каже, що вдень працював у магазині, а вночі робив сайт. Вже за рік почалися перші продажі онлайн.

У 2007 році Владислав Чечеткін переміг у номінації «За найбільший внесок у розвиток ринку роздрібного продажу» конкурсу «Людина року 2007», який провели тижневик «Комп’ютерний огляд» та видавничий дім ITC Publishing для визначення тих, хто зробив найбільший внесок у розвиток Україна.
2008 року відкрили перший фізичний магазин Rozetka.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ