Rozetka святкує День народження. Конкуренти відреагували акціями та розпродажами

Найбільший інтернет-ритейлер України Rozetka святкує 16-річчя. З цієї нагоди у компанії оголосили тиждень знижок до -60%. Конкуренти вирішили не відставати і запустили розпродажі на той же період: про акції заявили «Ельдорадо», Comfy, Foxtrot та Citrus. На це звернув увагу Head of digital marketing в інтернет-магазині Stroyteh.ua Кирило Климчик.

Що трапилось

Знижки на Rozetka запустилися 7 червня й триватимуть до 13 числа. Про це компанія повідомила українців у масштабній рекламній кампанії, яка включає рекламу на YouTube, білбордах і в розсилці покупцям. Також про акцію повідомляє банер на сайті.

Цікаво, що на цей же період акції запустили інші великі українські ритейлери. Зокрема «Ельдорадо» пропонує подарунок – смарт-розетку кожному п’ятому покупцеві. Такий банер повісили на головній сторінці у слайдері мережі. Акція діє з 7 по 13 червня.

Тут і надалі скріншоти: Digital masons

В Comfy не стали приховувати, до чого приурочені знижки:

А у «Фокстрот» вирішили взяти цифрою: -70% проти -60% «Розетки»:

Також «знижкове сяйво» невипадково зійшло на Citrus:

«У Rozetka день народження, а у інших свято конкурентного маркетингу. Як не крути, але якщо конкуренти так реагують на твій др та знижки – це показник», – відзначили Digital masons.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ