Розширення компанії ivy tech і чому це найкраще місце для роботи

ivy tech – міжнародна ІТ компанія з 6-річною історією, британським менеджментом та українською командою розробки, команда якої поділилась рецептом свого успіху як з клієнтами, так і з персоналом.

Ми залучаємо найкращі інженерні таланти України до інноваційних технічних компаній по всьому світу. Працюємо з клієнтами з США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії.

Головний офіс ivy tech в Львові, R&D центр розташовано в Харкові, при цьому команда розробників розподілена по всій Україні

За останні місяці ми збільшили нашу команду, допомогли клієнтам вирости, переїхали в новий офіс в бізнес-центрі Харкова переглянули наші цінності і бачення. В зв’язку з такими змінами ми прийняли рішення провести ребрендинг компанії.В цей момент до нас прийшла і нова назва – ivy tech.

Кармен, генеральний директор, нещодавно провідала свою родину в Німеччині, де після дня відео-зустрічей з командою в Україні вийшла на денну прогулянку. Оглядаючи природу, Кармен побачила розквітлий плющ, який наче залізав на дерево. Вона зупинилась, поживилась на нього й подумала: «Яка вражаюча рослина! Все почалось з маленького зерна, а тепер воно залізло на це дуже високе дерево і покрило більшу частину стовбура. Плющ завжди зелений, а листя тримаються близько один біля одного. Він може рости за будь-якої погоди, того його можна побачити в усьому світі».

Так, назва ivy tech представляє собою швидкий ріст, єдність, спільність, стійкість і прогрес

Як компанія, ми почали з малого 6 року тому, і, якщо чесно, в нас були тяжкі часи. Завдяки команді, яка залишилась з нами, клієнтам, які у нас вірили і задоволені результатами нашої роботи, а можливо, і з невеликою долею удачі, ми зараз прямуємо шляхом до швидкого росту.

Основа ivy tech

ivy tech – в першу чергу про людей. Адже саме люди придумують інноваційні рішення, розробляють високоякісні технології. Ми піклуємось про те, щоб зберегти круті і амбіційні команди. Для нас важливо, щоб кожен член команди отримував усе необхідне для свого розвитку і росту.

Вдумайтеся – третину нашого життя ми витрачаємо на роботу! Третину!

Звідси питання: «Як ви хочете провести третину свого життя?»

Працювати з людьми, які вам не подобаються? Підтримувати нудні і старі системи й продукти? Сидіти на лаві запасних?

Ми впевнені, що ваша відповідь – ні. Саме тому ми і створили ivy tech. Щоб надати талановити людям таку роботу, куди приємно приходити в понеділок зранку. Щоб знайти клієнтів, які пропонують розробникам технічно складні проекти, на яких можна реалізувати свої найсміливіші ідеї і проявити свої кращі якості.

Клієнти ivy tech

Ми працюємо для інноваційних технічних компаній, з доменами в сфері Fintech/Healthtech.

Ми обрали роботу з тими, з ким схожі в цінностях, адже команда менеджменту на стороні клієнта проводить багато часу з нашими командами розробників в Україні.

Ми також вибирали клієнтів з цікавими і складними продуктами, які будуть стимулювати професійний ріст наших команд.

З багатьма з клієнтів ми працюємо з моменту свого заснування. Більша частина команди в Україні з нами також від заснування. Це говорить про те, що розробники ростуть разом з клієнтами, а це безпрограшна стратегія. Деякі відгуки наших клієнтів можете прочитати на сайті ivy tech.

Що виділяє ivy tech

Під час ІТ-буму такі речі, як хороша заробітна плата, великі корпоративні вечірки, уроки англійського, медичне страхування, соціальний пакет і модний мерч являються данністю (і ми звичайно надаємо все це).

Але ви далеко не в кожній компанії зустрінете щире піклування про людину. Наші СЕО з Лондона Кармен і локальний директор в Харкові Енді приділяють багато часу, щоб добре узнати кожного члена команди, зрозуміти їх індивідуальні потреби і бажання. Ми не завжди можемо здійснити всі їхні мрії, але ми прикладаємо всі зусилля, щоб бути прозорою, доброю і людяною компанією.

Ми хочемо, щоб люди відчували, що їх бачать, цінять і заохочують, інакше ми не виконаєм нашу місію

Філософія бізнесу ivy tech

Це не жадність і «скільки прибутку я можу вижати» – це філософія щедрості, впливу на суспільство і прогрес. Нас ще очікує довгий шлях, але ми йдемо до нього і хочемо зробити це з амбіційними і добрими людьми.

Британський менеджмент ivy tech

Наша СЕО Кармен родом з Німеччини і зараз живе в Лондоні з своїм чоловіком і маленьким сином. Кармен займається розвитком бізнесу, вибудовуванням відносин з клієнтами. Вперше вона відвідала Україну в 2018 році і здивувалась. Як швидко вона полюбила країну і людей. Її бачення того, що ivy tech може зробити для України та її жителів росте щодня.

Локальний директор в Україні – Енді – англієць, який переїхав 3 роки тому в Харків і називає його своїм домом. Енді відповідає за ведення бізнесу в Україні і побудував міцні відносини з своїми клієнтами і членами команди. Його пристрасть – бачити, як люди ростуть і відкривають для себе нові можливості разом з ivy tech.

Зараз ми працюємо над тим, щоб збільшити нашу команду вдвічі до кінця 2021 року, і судячи з усього, ціль буде досягнуто. Причина швидкого росту в тому, що декотрі з наших ключових клієнтів добились значного успіху, і самі знаходяться на стадії швидкого росту. Деякі наші клієнти за останні 6 років створили основу своїх технологій виключно з нашими командами.

Крім того, до нас в двері стукають більше нових клієнтів, ніж коли-небудь. Сарафанне радіо працює, і відгуки про те, що в ivy tech працюють технічні таланти, які заслуговують довіру, які вкладаються справжні і довгострокові відносини зі своїми клієнтами.

Не секрет, що в світі бум попиту відносно розробників. А Україна, можна сказати – Кремнієва Долина Східної Європи. Однак в бізнесі, особливо в ІТ, щирі і міцні відносини мають вирішальне значення, і тому більшість клієнтів працюють тільки з рекомендованими аустафінговими компаніями. Бізнес не хоче працювати з ким доведеться. Навпаки, бізнес хоче працювати з людьми, які володіють чудовим відношенням, відповідальністю, творчістю, а також хочуть бути частиною чогось великого. А ми вміємо знаходити і об’єднувати таких людей.

Чому ivy tech чудове місце роботи?

Надто часто розробники тонуть в локально керуємій команді з 30+ співробітників, працюючих на клієнта, якого вони ніколи не бачать, створюють продукт, який вони ніколи не використають, або не отримають яких-небудь важливих оновлень. В ivy tech все інакше! Наші працівники дійсно стають частиною культури клієнта, і бачать результат своїх зусиль регулярно. Так, ми пропонуємо заробітну плату по ринковій ціні, а іноді навіть і вище. Так, у нас є бонуси, приватне медичне страхування, масаж, корпоративні заходи і вечірки, уроки англійської, і це далеко не ввесь список. Так, наш офіс знаходиться в Diamond City в центрі Харкова, і ми покращуємо наш робочий простір разом з одним з популярних харківських дизайнерів інтер’єрів, щоб забезпечити ідеальне місце для команди. Ми постійно намагаємося стати краще, добріше і прозоріше.

Для нас співробітники на першому місці. Ми не віримо в ієрархічне лідерство, яке вижимає всі соки з людей. Ми за інклюзивність і прозорість, і даємо кожному шанс бути почутим, реалізувати себе і завжди перевіряєм, чи все добре в людини поруч.

Крім того, наші команди напряму працюють з західними клієнтами над крутими та інноваційними продуктами. Ця співпраця довгострокова і дає розробникам можливість зробити величезний стрибок в своїй кар’єрі, щодня покращувати свою англійську, і по-справжньому стати частиною чогось великого.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ