Сервіс BUKI запустив EdTech-стартап EasySchool,орієнтований на шкільну освіту

Сервіс пошуку репетиторів BUKI запустив стартап EasySchool ( це ще робоча назва). EasySchool – маркетплейс для онлайн-занять з індивідуальними репетиторами, але на ньому кожний викладач буде вертифікований сервісом, а користувачі зможуть не просто вивчати предмет, а вирішувати конкретні завдання, наприклад підготовку до ЗНО.

Як зазначає  співзасновник та CEO BUKI Вадим Синжерецкий, EasySchool зараз пропонує два основних предмети – математику та англійську мову, але в майбутньому з’являться і інші шкільні дисципліни ( наприклад історія, фізика, біологія).

“Закритий” маркетплейс для вирішення конкретних завдань

 

EasySchool —  це  EdTech-сервис для занять онлайн з перевіреними індивідуальними репетиторами, та з акцентом К12 (шкільна освіта). Це той же маркетплейс, як і BUKI, але більш закритого типу, де особисто вертифікують кожного викладача, гарантують безпеку оплати/повернення коштів, дають рекомендації по уроках, контент, інструменти, методичні побажання вчителям.

“За семирічну історію BUKI, та більше півмільйона замовлень, ми багато раз отримали запити від клієнтів про те, що вони не хочуть витрачати час на вибір викладачів, обговорення формату зустрічей/оплати/ занять, а просто хочуть отримати готовий кінцевий продукт на запит(“підготуватися до тесту”, наприклад)”, – написав Синжерецький.

Коли користувач приходить на сервіс EasySchool він може просто коротко описати, що йому потрібно від занять( наприклад “підготовка до ЗНО, 2 рази в тиждень, вечірній час, в школі оцінки середні”) і сервіс надає на вибір 2-3 перевірених викладачів, які ревалентні запиту. Користувач сам обирає одного з них та записується на безкоштовне перше заняття.

EasySchool зараз пропонує два основних предмета – математика та англійська мова в трьох країнах ( Україна, Польща та Іспанія), але в майбутньому з’являться і інші шкільні дисципліни.

“Модель ми зараз тестуємо на двох основних предметах – математика та англійська мова. На них найбільший попит та вони є практично на всіх ринках які нас цікавлять. Як тільки доведемо їх по-перше до хорошого рівня, а по-друге отримаємо базову валідацію базової гіпотези на ринку – будемо розглядати додавання нових предметів”, – відмітив CEO BUKI.

В майбутньому сервіс виділять в окрему компанію

В майбутньому в  EasySchool повинні з’явитися нові мобільні додатки, адже згідно дослідженням якості освіти держслужбою, 89% учнів для дистанційного навчання вже використовують саме смартфони, але скоріш за все це відбудеться не найближчим часом.

“Так, мобільний додаток планується. Тільки скоріш за все це буде не ближчим часом. У мобільного додатку трішки нижчі пріоритети через специфіку ніші та завантаженість команди( вибудовування окремих продуктної та маркетенгової команд, запуски нових країн, валідація гіпотез маркетингових каналів та інші, які критичні для бізнесу на поточній стадії)”, – розповів Синжерецкий.

Крім того EasySchool повинен виділитися в окрему компанію. Коли точно це відбудеться поки невідомо, але в планах компанії зробити це до кінця року, якщо він виявиться успішним.

” Коли EasySchool стане повністю окремим юнітом від BUKI зі своєю командою – поки важко сказати, буде багато в чому залежати від результатів осені, нашого пікового сезону. В ідеалі – до кінця цього року. У нас є майлстоун для цього – 100 000+ занять”, – відзначив засновник BUKI.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ