Siri українською, Apple Store та новий дата-центр ICloud: про що розмовляв Зеленський з гендиректором Apple Тімом Куком

Під час офіційного візиту до США президент Володимир Зеленський зустрівся не тільки з Джо Байденом, але й побував в Кремнієвій Долині. Зеленський та його делегація в Apple Park зустрівся з генеральним директором Apple Тімом Куком. Banda.media розповість деталі.

Що сталося

“Вітаю з неймовірним прогресом в цифровій трансформації” – привітав Тім Кук українську делегацію.

Команда президента обговорила з очільником Apple можливі спільні проекти. Володимир Зеленський розповів про досягнення України в ІТ-сфері та заявив Куку, що хоче бачити Apple Store в Україні.

“Разом з Apple працюємо над тим, щоб всі сервіси були доступні для українців”, – написав міністр Федоров.

Голова Apple Тім Кук та президент України Володимир Зеленський

Про що розмовляли

  • Локалізація голосового помічника Siri. Команда вже працює над тим, щоб Siri заговорила українською.
  • ЕКГ в Apple Watch. Федоров написав, що скоро сервісом зможуть скористатися всі українці.
  • Новий дата-центр. Сторони обговорили можливість побудувати в Україні новий дата-центр Apple для сервісів iCloud. За прикладом того, який вже працює в Данії.
  • Apple Music. Федоров запропонував компанії створити українську музикальну редакторську команду, як і в інших країнах –  Німеччині чи Франції.
  • Перепис населення. В Appleвже є вдалий досвід перепису населення в одному із американських штатів. Федоров написав, що Україна хоче запозичити цей досвід.
  • Можливе співробітництво у напрямку освіти з програмування для шкільних учнів, а також в університетах та серед ветеранів у сфері охорони здоров’я.

Також українська делегація попросила відкрити Apple Store в Україні.

“Разом із президентом презентували проект “Дія City” – кращу податкову систему для ІТ в світі. Також поділилися досвідом впровадження перших в світі цифрових паспортів в “Дія”. Показали наш мобільний додаток “Дія” команді Apple, воно їм сподобалося”, – написав Федоров.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ