Скільки заробили техногіганти. Звіти за другий квартал

Технологічні гіганти відзвітуваись за другий квартал 2021 року: скільки заробили компанії.

Компанії продовжують звітувати про свої фінансові досягнення за другий квартал року перед своїми клієнтами і інвесторами. Враховуючи кінець карантинів, корпорації змогли заробити набагато більше, ніж за аналогічний період минулого року. Деталі в статті.


Apple

Згідно звіту Apple, за три місяці компанія заробила $81.43 млрд. Це на 93% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді Apple заробили $51.9 млрд. Більше всього компанія отримала за продажі iPhone – $39.57 млрд. Це майже на 50% більше, ніж за аналогічний період 2020-го року.

Аналітики вважають, що вже цієї осені чистий прибуток компанії може зрости на 51%.

Microsoft

Виторг компанії зріс на 21% – до $46.5 млрд, а чистий прибуток – на 47% і складає $61.5 млрд. Більше всього прибутку компанія отримала за хмарні сервіси, виторг яких зростає щоквартально на 50% .

СЕО Microsoft Сатія Наделла озвучив інвесторам, що компанія планує заробляти на гібридному режимі роботи клієнтів. Для цього Microsoft вже релізнула (створила) спеціальний інструментарій. Також в компанії зазначили, що трафік LikedIn зріс на 46% завдяки переходу на віддалену працю.

Google

Alphabet, материнська компанія Google, в своєму звіті перед інвесторами, озвучила, що більше всього заробила на рекламі і відеострімінгу.

Реклама принесла компанії дохід в $50.4 млрд, що на 69% більше, ніж минулого року. Виторг компанії склав $61.88 млрд, чистий прибуток – $18.3 млрд.

Facebook

Виторг Facebook також зріс по відношенню до минулого року – $29.1 млрд, що на 50% більше, ніж в 2020-му. Чистий прибуток компанії зріс на 101% – до $10.4 млрд. В Facebook заявили, що заробити вдалось завдяки підвищенню цін на рекламу. Також в компанії говорять, що щоденно на сайт заходять 1.9 млрд користувачів.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ