SpaceX переобладнав дві нафтові вишки під океанічні космодроми. Перший запуск запланований на 2022

На початку 2021 року SpaceX купила дві океанічні нафтові вишки, щоб зробити на їх базі плавучі космодроми «Деймос» та «Фобос» (назви обрані на честь двох супутників Марса).

Як зазначає TechCrunch, космодроми будуть виступати в якості віддалених пускових столів для ракети Starship, а перший запуск з космодрому «Деймос» повинен відбутися вже у 2022 році.

Starship відправлятиметься на марс з океанічних космодромів

SpaceX вже будує свою першу платформу для плавучого космодрому.

Ілон Маск у твітері заявив, що за планами компанії перший запуск відбудеться вже у наступному році. Судячи з усього, найближчим часом з космодрому запускатимуть звичайні Falcon 9 або Falcon Heavy, адже ракета Starship, для якої і створюються стартові столи, ще знаходиться на стадії тестування і буде готова не раніше 2024 року.

Фінальною стадією розвитку океанічних космодромів стане запуск ракет до Starship, які повинні будуть доставляти людей на Місяць та Марс.

SpaceX може створити альтернативу авіаперельотів

Також Маск раніше розповідав про плани створити безліч таких космодромів як «Деймос» у межах зручної досяжності від основних логістичних вузлів по всьому світу, що дозволить SpaceX створити глобальну мережу гіперзвукових подорожей з використанням зорельотів.

Якщо у SpaceX вийдетаі подорожі на ракетах стануть реальністю, подорож із Пекіну до Нью-Йорку забере у пасажирів приблизно 30 хвилин.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ