Співробітники monobank перевели 30 000 грн клієнтам, які жартома просили по 2 грн. І отримали назад 50 000!

Тисячі людей попросили у операторів monobank перевести їм по 2 гривні. Співробітники, за власною ініціативою, пішли назустріч клієнтам і поповнювали їхні картки на ті самі 2 грн.

Співзасновник проекту monobank Олег Гороховський розповів, що співробітники мобільного банку витратили на це 30 000 гривень. І, що несподівано, отримали назад від благородних клієнтів більше 50 000 грн.


Все почалося з того, що клієнт написав одному зі співробітників: «Привіт! Дайте 2 гривні ». Оператор погодився і перерахував гроші. Ролик про це розмістили в сервісі для створення коротких відео TikTok, і він став вірусним. Після цього тисячі людей звернулися до операторів monobank з таким же проханням.

Керівництво проекту попросило службу підтримки переводити по 2 гривні всім, хто звернувся, а співробітнику, який першим скинув гроші і спровокував лавину звернень виплатили премію в 10 000 гривень.

Але, як пише Гороховський, клієнти просто хайповали і, звичайно ж, їм не потрібні були ці гроші. Деякі з них скористалися можливістю «Відповісти платежем» з деталей транзакції. І почали повертати гроші співробітникам підтримки.

«Співробітники отримали понад 50 000 гривень платежів у відповідь», – розповів Гороховський.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ