Стартап дня: гаманець для покупки і продажу криптовалюта Trustee Wallet

Наша редакція запускає рубрику «Стартап дня». Для засновників проектів це трибуна, на якій він може познайомити потенційних клієнтів та інвесторів зі своїм продуктом: редакція зберігає пряму мову спікера.

Trustee Wallet – гаманець для покупки і продажу криптовалюта з будь-якої банківської карти Visa / MasterСard.

Засновники та команда стартапу

Засновник стартапу – Вадим Груша. Команда органічно формувалася з 2016, так як до запуску Trustee Wallet ми займалися іншими видами діяльності в індустрії.

Зараз у нас 15 чоловік, які зараз закривають всі питання. Активно нових співробітників не шукаємо, але завжди відкриті для талановитих людей.

Про що стартап

Про свободу і подоланні бар’єрів. Доступ до якісних фінансових послуг – базова потреба людини, але нинішня банківська система з цим завданням не справляється.

Ми змушені платити непомірно високі відсотки і по кілька днів чекати міжнародних переказів, але це ще якщо пощастить і банк просто не заблокує кошти. З кожним роком ситуація тільки погіршується, люди не можуть вільно розпоряджатися своїми активами, що в XXI столітті є абсолютно неприпустимим.

Криптовалюта здатні докорінно змінити традиційну фінансову систему і ми впевнені, що в найближчому майбутньому вони це зроблять. Саме тому ми розробили гранично простий у використанні, повнофункціональний і безпечний інструмент для користування віртуальними активами.

Trustee Wallet – це інноваційний мультивалютний криптогаманець у вигляді додатку, який забезпечує можливість миттєво відправляти і отримувати віртуальні активи з використанням Visa / MasterCard.

Ми впевнені, що з часом кількість користувачів криптовалюта буде тільки рости і готові надавати людям дійсно якісний інструмент для роботи з ними.

Яка модель монетизації

Система працює наступним чином: ми інтегруємо в наш додаток мережу партнерів (ліцензованих провайдерів ліквідності). При здійсненні транзакції користувач вказує її параметри (суму, валюту, вид операцій), а наш сервіс автоматично вибирає найвигідніший варіант і технічно забезпечує її проведення нашими партнерами.

Ми не маємо доступу до паролів / активам користувача, самі не беремо участі в операціях, які проводяться в гаманці Trustee Wallet. Доходи ж отримуємо у вигляді відрахувань зазначених вище партнерів за кожну успішну операцію (доходи від лідогенераціі, агентська комісія).

Така модель роботи і наш правовий статус позбавляють нас від необхідності отримання ліцензій і виконання регуляторних вимог у сфері AML. Це дозволяє по-справжньому сконцентруватися на розвитку продукту і робити його приголомшливим.

Скільки часу пішло на MVP? Яких помилок припустилися?

На MVP пішло місяці три. За півтора року існування продукту серйозних помилок допустити не встигли.

Ми постійно тестуємо гіпотези і, безумовно, якісь промахи були. Але ми намагаємося максимально вивіряти кожен крок і не робити різких рухів.

Як з’явилася ідея створити стартап?

Причиною стала особиста біль. На ринку команда з 2016, тому часто виникала необхідність у покупці / продажу криптовалюта. Маса часу йшла на пошук оптимального курсу / сервісу, після чого виникала необхідність вивчити репутацію сервісу і завантажити його.

При цьому, майданчики підтримують різні види кріптоактівов і електронних грошових систем, що призводить до повної плутанини. Доводилося боротися з перевантаженими інтерфейсами, вирішувати проблему обмеженого функціоналу, а залишок сил йшов на нескінченні процедури ідентифікації і верифікації.

Фактично, проста операція з кріптоактівамі перетворювалася в цілий квест з непередбачуваним кінцем. А назавтра все починалося спочатку … Таким чином, до 2019 року, коли ми вирішили робити свій продукт про проблеми користувача ми знали все.

Хто ваші конкуренти, які у них досягнення

Наші конкуренти – кріптобіржі і такі кріптокошелькі як Exodus, Atomic Wallet, Paytomat. Що стосується кріптобірж – це централізовані сервіси, а це значить, що саме вони проводять операції від імені користувача. В результаті, виникають ризики злому і недобросовісності бірж. Від цих конкурентів ми відрізняємося безпекою, так як у нас все операції проводить сам користувач.

Що стосується кріптокошельков, то всі вони вийшли на ринок значно раніше нас, тому встигли набрати велику кількість користувачів. Це питання ми вирішуємо за допомогою продукту. Тут все просто, якщо ми покажемо і доведемо, що наш сервіс краще – проблем з користувачами не буде. Саме цим зараз успішно і займаємося.

Яких конкурентів вже немає, чому у них не вийшло?

Вважаємо за краще не відповідати на це питання.

Як ви оцінюєте ринок для вашого продукту

Всі ми бачимо неспроможність традиційної банківської системи: вартість банальних фінансових операцій неприпустимо висока, а їх проведення ускладнюється з кожним днем. В таких умовах люди починають розуміти потенціал технології біткоіни.

На глобальних ринках обсяг капіталізації віртуальних активів неухильно зростає. Так, на початку 2020 року даними coinmarketcap загальний обсяг капіталізації криптовалюта становить $ 230 млрд, кількість адрес в мережі Bitcoin – 28 млн.

Прогнозується масове поширення криптовалюта нарівні з інтернетом, а фахівці надають аналітику, згідно з якою планується, що до 2024 року криптовалюта буде користуватися 1 млрд людей. В очікуванні mass adoption ми розвиваємо продукт. Ми впевнені, що біткоіни і система розподілених реєстрів здійснять справжню революцію в світі фінансів, а ми з радістю будемо провідником в цей світ.

Скільки грошей / часу інвестовано?

У технологічній сфері основні статті витрат – це зарплати і просування продукту. Вірячи в перспективність продукту, на початковому етапі люди працювали або безкоштовно, або з дуже низькою оплатою.

Проект фінансувався з особистих заощаджень ФАУНДЕР, але це були порівняно невеликі суми. Попрацювавши рік до нас з’явився інвестиційний інтерес. Після чого ми вийшли з пропозицією до інвесторів за оцінкою компанії в $ 4 млрд і через деякий час успішно зробили операцію (NDA).

З цього моменту почався новий виток у розвитку Компанії, ми активно розширюємо свою присутність на ринку, продовжуємо стабільно зростати в фінансових показниках і розвиваємо продукт.

Чого вдалося досягти?

Станом на листопад 2020 у нас більше 150 000 інсталл, 20 000+ активних користувачів, щомісячне зростання користувачів – 20%. Ми намагаємося рости органічно, будуємо community і не зупиняємося. Впевнені – це тільки початок!

Читайте також:

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ