Стартап дня: сервіс для найму парттайм-співробітників Part-timers

Part-timers — сервіс, що дозволяє IT-компаніям наймати парт-тайм співробітників.


Засновники та команда стартапу

Засновник стартапу – я, Владислав Фурдак. У мене 2 помічника, всю операційну роботу делегую їм так як працюю в аутсорс-компанії. Одна людина займається кандидатами, друга просуває проект серед IT-компаній.

Про що стартап

Ми створюємо сервіс, що дозволяє IT-компаніям наймати парттайм-співробітників в умовах дуже перегрітого ринку.

Яка модель монетизації

Бонуси від кампаній за найми.

Скільки часу пішло на MVP? Яких помилок припустилися?

Спочатку ми запустили telegram-канал, протестували гіпотезу, вливши реклами на $ 100 у телеграм. Після позитивного відгуку від компаній та здобувачів – створили простий сайт Part-timers і почали просувати його.

З помилок – не варто спочатку публікувати рейт, які вказували люди з кількох причин:

  • Якщо кілька людей завищували свої рейти, інші орієнтувалися на них, це створювало сніжний ком нерелевантних очікувань з боку кандидатів;
  • При коннекті компанії та людини у разі, якщо рейт виявився занадто великим для компанії, людина могла піти на поступки, так і навпаки.

Як з’явилася ідея створити стартап?

В Україні немає майданчиків, що спеціалізуються на парт-тайм фахівцях. Лідер ринку у сфері найму Djinni.co хоч і має розділ парт-тайм, але не має значної кількості людей там.

З переходом на віддалену роботу бути парт-тайм співробітником стало простіше: працюєш пів дня на основній роботі і пів дня десь ще. Відмінністю від Upwork та фріланс-майданчиків стало те, що наша цільова аудиторія розробників слабо з ними знайома і не вміє там конкурувати, зате має хорошу експертизу у великих компаніях.

Такі спеціалізації як DevOps взагалі частіше можуть турбуватися на парт-тайм для стартапів. Frontend-фахівці теж досить популярні на парт-тайм, з огляду на більш простого адаптаційного періоду на проектах, ніж back-end.

Хто ваші конкуренти, які у них досягнення?

Наші часткові конкуренти це Djinni.co – сервіс для анонімного пошуку роботи. Але ми ресегментуємо ринок парт-таймерів, а Djinni особливо не працює у розвитку цього напрямку.

Як ви оцінюєте ринок для вашого продукту?

Зростаючий попит на розробників та зростаюча кількість технологічних стартапів, яким не завжди потрібні фултайм-фахівці. До речі, парт-тайм – це відмінний спосіб схантити собі людину з подальшою перспективою запропонувати йому фултайм.

Чого вдалося досягти?

Зараз у нашій базі більше 100 розробників, готових приступити до роботи.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ