Ставка на контент-маркетинг, або як компанія Opti почала перефарбовувати контент в Україні

Ми зіткнулися з проблемою – нам нема чого постити. А все, що постимо – нам не подобатися. Всією командою ми почали шукати референс, дивитися, що цікавого є у інших. Знайшли кілька цікавих рішень – але з ними нам точно було не по дорозі і ми це розуміли.

Чіткого плану у нас не було, ми просто шукали, дивилися і обговорювали. Найбільше нас хвилював Instagram – він був нудним. А Big Idea у всіх була – зробити модний інстаграм-аккаунт.

З боку маркетингу ми розуміємо, це навіть прописано в брендбуці, що від таксі нічого «такого» не очікують – це просто послуга. Вона повинна бути якісно надана, не за всі гроші світу і швидко.

Контент-стратегію ми визначили як – «Instagram-таксі, яке не виглядає, як Instagram-таксі».

Ми відстежували тренди, пов’язані з інтересами цільової аудиторії в моді, музиці, анімації, дизайні. За останні півроку ми пробували багато – дурні анімації, тролінг конкурентів, дрібні цікаві деталі в креативах. Щось зайшло більше, щось менше.

Але те, що ми зробили зараз – сподобається багатьом, приведе нових і поверне старих клієнтів. У цьому ми впевнені.

«Це новий голос у соціальних мережах. Ми намагалися створити яскраво-соковитий контент, і результат перевершив себе. У зйомці брали участь не професійні моделі. На бюджет «мінімум» ми організували нічну, ранкову і денну зйомку, три локації, 5 машин, 25 осіб знімальної групи і тиждень підготовки. Всі образи ми робили самі, мейк за допомогою візажистів строго під референс. У результат не можна не закохатися»- PR-директор Opti, Артур Малиновський.

Агентство ми не наймали, вирішили все зробити самі. Також ми випустили плейлист Opti в сервісі Apple Music із піснями Антохи MC, Drake й інших виконавців. Ми орієнтуємося на мілленіалів і покоління Z – аудиторію, активну в digital-каналах.

«Основна мета креативу – працювати з молодою аудиторією, показати, що бізнес в Україні може бути яскравим, стильним, цікавим і навіть у чомусь дивним», – Head of Marketing Opti, Олександр Машінцев.

Чому ми зробили ставку саме на контент-маркетинг

Ми досить довго думали над різними варіантами просування проекту, вивчали всі можливості і досвід конкурентів. У підсумку вирішили відмовитися від стандартних способів просування, на зразок настирливої ​​банерної і контекстної реклами, де вже присутні наші конкуренти, і сфокусувалися на контент-маркетингу.

Основна мета контент-маркетингу – не продаж, а інформування користувачів, вибудовування з ними деяких довірчих відносин. Люди шукають інформацію, яка допоможе відповісти на їхні запитання – адже проблем при підготовці будь-якої подорожі може бути маса: куди поїхати, де зупинитися, як оформити документи і, нарешті, як і де купити квитки.

Ось кілька секретів із чернетки, які допомагають підбирати більш виграшні фото:

  • Фотографії повинні бути максимально яскравими. Все якісно, менше сірих відтінків.
  • Краще, якщо на фото будуть великі деталі – особливо, якщо це стосується фото для анонсів.
  • «Нестандартно і дивно» – це те, що приваблює молоде покоління.
  • «Менше сенсу – більше краси» і навпаки. Люди зараз втомилися від смислів, потрібно дати їм відпочити.
  • Фото анонсів для різних статей повинні бути різними, неоднотипними. Підбирати їх потрібно особливо ретельно, тому що від фото на 86% залежить, скільки людей клацають на статтю і прочитають її.

Може здатися, що в цьому списку рекомендацій багато незрозумілого. Однак, завжди потрібні чіткі рефи, приклади, багато обговорення і польоту фантазій, які можна реалізувати.

Слідкуйте за оновленнями компанії у Facebook і Instagram.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ