Стрімінг-сервіс Roku відкриває R&D в Києві

Провідний стрімінговий сервіс США Roku відкриває R&D в Києві

Американська компанія Roku, яка працює над одним з провідних стрімінгових сервісів в США, відкриває офіс розробки в Києві. Компанія почала пошук співробітників в київський офіс. в LikedIn вже опубліковано 2 вакансії: Site Director i Senior Technical Recruiter.

Roku на LikedIn

Хто такі Roku 

Roku – американська публічна компанія, одна з ведучих платформ потокового відео в США, яка також випускає ТВ-приставки і телевізори на власній операційній системі Roku OS.

Roku

в 2002 році Roku  заснував колишній віце-президент Netflix, Ентоні Вуд. Компанія виникла як підрозділ Netflix Inc. Остання інвестувала в Roku  $5.7 млн.

Основний ринок Roku Inc. – США. Крім цього компанія присутня в Канаді, Великобританії, Франції, Ірландії, Мексиці, Бразилії, декількох країнах Латинської Америки. За кількість встановлених ОС в США в 2020 році Roku  випередила компанію Samsung.

В 1-му кварталі 2021 року компанія відзвітувалась про дохід в $492.9 млн. Roku  займає 38% ринку стрімінгових плеєрів в США. Всього в Roku  11 офісів в США, Великобританії, Данії, Китаї.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ