Stripe Atlas тепер працює з Україною: можна зареєструвати компанію в США за $ 500

У платіжної системи Stripe є сервіс Stripe Atlas, який дозволяє підприємцям зареєструвати компанію в США за $ 500 і приймати платежі через Stripe. Довгий час сервіс був недоступний українцям, але тепер ситуація змінилася. Розповідаємо деталі.

Як було раніше?

Раніше у Stripe на сайті був перелік країн, яким не можна користуватися сервісом, і Україна була в їх числі

Зараз же, як відмітив український підприємець, засновник awesomic.io Роман Севастьянов, цей список замінили умовою про те, що користуватися сервісом можна тим, хто під санкціями. Відзначимо, що сама система Stripe в Україні поки не працює (що видно по карті доступності послуги). Однак українські користувачі можуть працювати з сервісом Stripe Atlas.

Як це працює зараз?

Якщо коротко, Stripe Atlas за $ 500 за кілька тижнів реєструє користувачеві бізнес в США з підключеним прийомом платежів через Stripe. Їхні послуги включають реєстрацію компанії в Делавері, підготовку і підписання внутрішніх документів компанії та документів, що захищають її інтелектуальну власність, реєстрацію компанії як платника податків і т.д .:

Як розповів  Роман, він став одним з перших українців, яким вдалося використати сервіс. Ось скріншот його листування з підтримкою сервісу:

У червні він реєстрував компанію в США через Stripe Atlas, і так описує цей процес:

  • потрібно заповнити анкету і чекати, поки заявку схвалять;
  • підписати документи і відправити їх до реєстраційних органів, отримати податковий номер;
  • в цей момент з компанії стягують $ 500, якщо на якомусь етапі виникла проблема, гроші не списуються.

«Через них зручно відкривати компанію і рахунок в Stripe. Якщо ж вони не зробили, як обіцяли, то повернуть гроші. Правда, «закон 1210» ставить палки в колеса, адже доведеться ще й українській податковій це все показувати », – каже він.


Читайте також:  У США іпотечна ставка уперше в історії впала до показника нижче 3%

Банки США зарезервували мільярди доларів. Побоюються втрат за кредитами через кризу


 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ