Stronghold залучила $54 млн і купила 9080 біткоїнів-майнерів

Американська майнінгова компанія Stronghold Digital Mining уклала чотири окремі угоди на придбання 9080 ASIC-майнерів для видобутку біткоїну виробництва Bitmain та MicroBT.

Очікується, що першу партію в 4800 пристроїв із загальним хешрейтом близько 426 PH/s буде доставлено до кінця 2021 року або на початку січня 2022 року. Ціна покупки склала близько $35,7 млн ​​- приблизно $84 за 1 TH/s.

Інші 4280 майнерів фірма отримала в рамках договору про поділ прибутку з чинним партнером, провайдером інфраструктури Northern Data. У Stronghold назвали комерційні умови угоди “вельми сприятливими”.

Згідно з прес-релізом, компанія має угоди про купівлю або встановила більше 54 000 пристроїв для видобутку біткоїну з сукупним хешрейтом приблизно 5,2 EH/s.

«У нашому звіті про фінансові результати за третій квартал ми повідомили інвесторам, що продовжимо закупівлі майнерів із різних джерел відповідно до очікуваної прибутковості інвестицій та доступних потужностей. Саме це ми й робили протягом двох останніх тижнів», – заявив співголова та CEO Stronghold Грег Бірд.

Окремо 15 грудня компанія уклала договір з NYDIG про фінансування придбання обладнання на суму близько $54 млн. Фірма отримала перший аванс у розмірі $18,6 млн. Основна сума непогашеного боргу становить 9,85% і буде виплачена протягом 24 місяців.

У Stronghold зазначили, що заборгованість викликана внесенням застави на покупку 12 000 майнерів у Bitmain.

“Фінансування закупівлі обладнання – це наше найкраще джерело неакціонерного капіталу, враховуючи гнучкі умови та структуру без права регресу для Stronghold”, – додав Бірд.

20 жовтня компанія провела IPO на Nasdaq, розмістивши 6687305 акцій класу А за ціною $19 на загальну суму $127 млн. У перший день торгів ціна закриття склала $28,9. У ході зростання котирування паперів Stronghold піднімалися на початку листопада вище за $33, на момент написання на премаркеті вони оцінюються в $11,3.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ