Стюардеси-контрабандистки: українські бортпровідники перевозили iPhone і MacBook в пакетах з їжею і сміттям

Українські бортпровідники намагалися незаконно ввезти в Україну техніку Apple. І робити це вони вирішили оригінальним способом – гаджети ховали в пакетах для сміття і кейсах для їжі. Прикордонники нарахували 85 пристроїв.

Що сталося

Українські прикордонники розповіли, що бортпровідники однієї з провідних українських авіакомпаній вирішили стати контрабандистами. Вони намагалися ввезти в країну велику партію техніки Apple. Ховали її в сміттєвих пакетах, кейсах для їжі і конструкціях салону літака.

Але бортпровідники діяли не самі. Для своєї операції вони підключили співробітників клінінгової компанії, які повинні були вивезти техніку під час підготовки літака до наступного рейсу. Вони б упакували її в Клінінгові візки, і ніхто б не перевіряв, що там заховано.

 

Що знайшли прикордонники

Бортпровідники везли всю продукцію з Дубая. Після огляду літака там знайшли iPhone 12 Pro Max, iPhone XS, iPhone XR, MacBook Pro і смартфони OnePlus Nord. Загальна вартість всього – $100 тис.

 

Що за авіакомпанія

Прикордонники не назвали авіакомпанію, чиї співробітники брали участь у цій спецоперації. Згадали, що це “провідна” компанія в Україні.

Згідно онлайн-табло аеропорту Бориспіль, зараз в Дубай літають дві українські авіакомпанії-МАУ і SkyUp. На опублікованих фотографіях салону літака видно сині крісла-це Boeing 738, який використовують обидві ці авіакомпанії. Але якщо придивитися до однієї з фотографій, то можна побачити логотип схожий на авіакомпанії МАУ.

 

Нагадаємо, що це не перша контрабанда техніки Apple з Дубая. Ще в серпні двоє українців намагалися ввезти в Україну партію iPhone як особисті речі.

Незрозуміло, чому всі купують техніку саме в Дубаї, адже там набагато дорожче, ніж в Україні.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ