Свій перший електрифікований автомобіль презентувала Maserati. 100 км/г за 5,7 секунд

HEvCars повідомляє: Італійський виробник ексклюзивних автомобілів спортивного та бізнес-класу Maserati представив свій перший електрифікований автомобіль – Ghibli Hybrid.

Італійський виробник ексклюзивних автомобілів спортивного та бізнес-класу Maserati представив свій перший електрифікований автомобіль – Ghibli Hybrid.

Що відомо про новинку

Новий автомобіль є одним з найбільш амбітних проектів для Maserati, який після анонсу нового двигуна для спортивного автомобіля MC20 тепер ще на один крок ближче до нової ери бренду.

Поява нового гібрида Ghibli розширює асортимент Maserati, який тепер став ще більш конкурентоспроможним і відповідає вимогам ринку.

«Начинка» авто

М’яка гібридна трансмісія Maserati Ghibli поєднує в собі турбований 2,0-літровий чотирициліндровий двигун внутрішнього згоряння і 48V генератор з невеликою батареєю, встановленої ззаду, що також дає переваги в плані поліпшення розподілу ваги.

У сукупності силова установка виробляє 330 к.с. і 450 Н⋅м крутного моменту, що дозволить розігнати гібрид Ghibli від 0 до 100 км / год за 5,7 секунди і досягти максимальної швидкості 255 км / год.

Плани компанії

Ghibli є першим кроком в напрямку компанії, який призведе до електрифікації всіх нових моделей Maserati. Першими повністю електричними автомобілями бренду стануть нові GranTurismo і GranCabrio, заплановані на 2021 рік.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ