Світові експерти розкажуть, як бізнесу вийти на міжнародні ринки на Start Global Day

Засновники InDriver, Grammarly та експерти Amazon Web Services розкажуть, як стартапам із пострадянського простору вийти на ринки США, Китаю, Південної Америки, Африки та Індії на конференції Start Global Day, 8 жовтня.

Start Global Day – практична конференція для підприємців, які запускають міжнародний проект, виводять стартапи на іноземні ринки чи планують масштабувати зрілий бізнес.

Захід пройде в прямому ефірі в режимі телемосту. Зв’язок буде організованим між двома студіями, де зберуться місцеві підприємці та будуть задавати питання спікерам в режимі реального часу. Студії організовані при підтримці Astana Hub (Казахстан) та UNIT City (Україна). Окрім офлайн-студій трансляція буде доступна за попередньою реєстрацією.

Фаундери розкажуть, як бізнесу відкрити для себе іноземні ринки: як привабити клієнтів, з якими культурними особливостям країн доведеться мати справу та як враховувати їх в продажах.

Експерти AWS поділяться особливостями різних сегментів ринку, розкажуть, які є точки росту сьогодні та які інструменти допоможуть зайняти свою нішу.

  • Ігорь Карпец на прикладі своєї компанії Grammarly розкаже, як продавати в США із України, чим відрізняється американський підхід в маркетингу та продажах і як його застосувати.
  • Єгор Федоров поділиться досвідом своєї компанії InDrive з просування технологічного стартапу в Латинській Америці.

Конференція проходить при підтримці Аmazon Web Services и UNIT City. Реєстрація – на сайті.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ