Telegram дозволив приймати платежі в групах і каналах. Серед платіжних систем доступна і LiqPay від «ПриватБанку»

У черговому оновленні месенджера Telegram була додана можливість приймати платежі кредитними картами за допомогою 8 вбудованих платіжних систем у будь-якому чаті, включаючи групи і канали.

Крім того, оновлення додасть в месенджер функцію відкладених голосових чатів та нові веб-версії месенджера з повноцінними можливостями програми.

.                         .                           .

Платежі в групах і каналах

Платіжні боти існують в Telegram з 2017 року. З їх допомогою можна безпечно оплачувати товари і послуги на кшталт доставки піци, не покидаючи програми.

Оновлення додає можливість приймати платежі кредитними картами за допомогою 8 вбудованих платіжних систем, включаючи LiqPay від «ПриватБанку» в будь-якому чаті, включаючи групи і канали. З повним списком платіжних систем можна ознайомитись за посиланням .

Для оплати можна використовувати будь-який додаток – у тому числі Telegram Desktop. Покупець також може залишити чайові, щоб підтримати улюбленого автора, кафе або магазин.

Як наголошується у блозі компанії, Telegram не бере комісії і не зберігає платіжну інформацію – реквізити відправляються безпосередньо платіжній системі.

Відкладені голосові чати

Також Telegram представив функцію відкладених голосових чатів, за допомогою яких адміністратори груп і каналів можуть запланувати майбутній голосовий чат на певний час.

Створити відкладений голосовий чат можна з профілю групи або каналу, де Ви є адміністратором. На Android натисніть   > Почати голосовий чат > Вибрати час . На iOS необхідно натиснути на кнопку з символом голосового чату, а потім Вибрати час .

Учасники спільноти побачать кольоровий таймер зі зворотнім відліком і зможуть підписатися на повідомлення про початок голосового чату.

Нові версії для браузерів

Також будуть оновлені браузерні версії месенджера, в яких з’являться анімовані стікери, нічний режим, папки для чатів.

«Як й інші наші програми, усі веб-версії працюють незалежно від Вашого телефону – він може бути виключений або поза мережею. Нові додатки доступні за цими адресами: Telegram Web K і Telegram Web Z », – відзначили у месенджері.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ