Telegram заборонив авторизацію через SMS на ПК і в браузері. Ось навіщо це зробили

Розробники не говорять навіщо це зробили, але уточнили, що SMS-авторизацію не повернуть. Швидше за все, економлять гроші. Редакція розповідає подробиці.

Що трапилося?

Telegram Desktop, Telegram MacOS та всі офіційні веб-версії перестали відправляти код для авторизації в месенджері через SMS, пише Telegram Info.

Тепер, якщо користувачеві потрібно увійти в месенджер на комп’ютері, для входу можна використовувати тільки той, на якому встановлений Telegram і є підключення до інтернету.

Навіщо це зробили?

У команді розробників месенджера не стали коментувати причини змін. Сказали лише, що нововведення зі скасуванням SMS залишиться назавжди.

Видання «Код Дурова» пише , що перед випуском облігацій Telegram розіслав їх потенційним покупцям документи, де описали проблеми, плани і фінансові показники компанії.

У документах вказали, що після виплати усіх боргів 25% грошей, що залишилися, Telegram витратить на верифікацію користувачів за допомогою SMS.

Цілком ймовірно, що, відключивши десктопні та веб-клієнти від SMS-авторизації, месенджеру вдасться заощадити частину грошей.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ