Tesla загорілась під час зарядки: Сусідній автомобіль і будинок згоріли

Tesla загорілась під час зарядки: cусідній автомобіль і будинок згоріли

Подружня пара Йогі та Керолайн Віндум вперше розповіли деталі пожежі в 2020 році. Прямо перед Новим Роком Tesla загорілась в гаражі і спалила ще 1 автомобіль разом з будинком. Пара говорить, що їм дуже пощастило, адже вони спали на 1-му поверсі.


Що сталось

Пара з Каліфорнії заявила, що їх Tesla Model S загорілась вночі в гаражі під час зарядки. Вогонь був настільки сильним, що запалало друге авто, а потім і весь будинок. Пожежа відбулась ще 30 грудня, але пара вирішила розповісти тільки тепер, повідомляє The Washington Post.

«Якби би були в будинку на 2-му поверсі, ми б загинули», сказав Йогі.

З його слів, спочатку він на телефон отримав сповіщення, що Tesla перестала заряджатись. В 5:37 ранку спрацювала автомобільна сигналізація. Прокинувшись, пара виявила, що горить будинок.

Щоб загасити вогонь, знадобилось шість пожежних машин. З слів постраждалих, пожежа нанесла шкоди в $1 млн.

Також чоловік говорить, що через пожежу машина вибухнула і ударна хвиля вибила гаражні двері. Після перевірки автомобіля компанія прислала звіт, де вказала, що пожежа сталась через проводку або системи теплового керування.

Що кажуть акціонери

Інші автовиробники ретельно перевіряють безпеку своїх електромобілів перед випуском, пише WP. Згідно Reuters, в лютому Hyundai відкликала 82 000 електромобілів, щоб замінити свої акумуляторні системи через з проблеми пожежної безпеки.

General Motors порекомендувала власникам своїх авто не заряджати їх вночі і не паркувати в гаражі. За 2017 – 2019 роки компанія відкликала 51 000 Chevrolet Bolt EV. Покупці скаржились на займання під час зарядки.

Tesla ніяк не зреагували на цю новину. На сайті компанії написано, що якщо автомобіль зайнявся, може знадобитись 24 години на те, що загасити його.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ