TikTok як канал продажу житла. Чому майбутнє ринку нерухомості – за додатком

Пандемія спричинила бум на ринку нерухомості. Враховуючи карантинні обмеження, ріелтори шукали найбільш вдалий та безпечний формат показу будинків та квартир потенційним покупцям. Одним із них був TikTok. CNN розповідає, як американські ріелтори заробляють на відео-додатку і чому за цим стоїть майбутнє ринку нерухомості. Banda.Media зробив скорочений переклад.

Сотні відгуків на одну пропозицію
Медісон Саттон – 25 і вона агент з нерухомості в Нью-Йорку. Під час пандемії вона ледве зводила кінці з кінцями, всі жителі міста збігали з міста.

На початку 2020 року Саттон створила обліковий запис у TikTok, @TheNYCAgent, і як вона розповідає, що вона не мала жодних очікувань від програми. Але як тільки вона почала розміщувати відео з відгуками про квартири, інтерес до її сторінки зріс до 200-400 запитів на пропозицію. Тепер агент отримує 100% прибутку завдяки TikTok, а його комісійні подвоїться.

Швидкість, формат відео та алгоритми вибору відео для користувачів у розділі For You, а також віральність – це те, що робить TikTok корисним для ріелторів.

Віральність та доступ до ЦА по хештегам

Агенту з нерухомості Прінсу Уайтінгу знадобився всього тиждень на платформі, щоб зробити свої відео мегапопулярними. З моменту свого створення @TheHouseofWhiting у січні 2021 року він набрав 2,2 млн лайків на квартирних турах.

За словами Уайтінга, популярність хештегів у TikTok робить додаток важливим інструментом для ріелторів – так вони набувають аудиторію, готову купувати нерухомість. Найпопулярніші #homesforsale – 24,4 млн переглядів, а на #luxuryrealestate – 556 млн переглядів.

Різні підходи до контенту

Джозеф Феллінг має 6-річний досвід роботи на ринку нерухомості та вперше не зміг ужитися з TikTok. Через деякий час йому все ж таки вдалося знайти свою нішу — житло за низькою ціною. Його клієнтами стали ті, хто в результаті пандемії вирішив продати свої дорогі квартири у великих містах та переїхати до скромнішої квартири. Зараз 75% свого виторгу Felling отримує завдяки TikTok, його продажі зросли вчетверо.

Майбутнє ринку нерухомості за TikTok

Всі ріелтори, з якими спілкується CNN, приєдналися до платформи за останні 2 роки і вважають, що TikTok – це майбутнє ринку нерухомості та їхнього бізнесу.

За їх словами, відео-візуалізація, а також те, що можна розглянути 10 пропозицій житла за 10 хвилин без необхідності кудись їхати, а потім прямо в додатку забронювати огляд, відіграє ключову роль для комфорту потенційних покупців.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ