Тримайтесь міцніше: біткоїн взлетів на $7 тис. Подякуємо Amazon.

Тримайтесь міцніше: біткоїн взлетів на $7 тис. Подякуємо Amazon.

Вартість біткоїну виросла на $7 тис. завдяки коментарям Ілона Маска і нової вакансії в Amazon. На момент написання новини один біткоїн оцінювали в $38.1тис. Детальніше в матеріалі.

Що ж сталось

Вперше за півтора місяці біткоїн почав повертати свої позиції. За останню добу ціна біткоїну підвищилась до $39.5тис, тобто майже на 15%. В 16:00 за Київським часом біткоїн тримався на відмітці в $38.1тис.

ціна біткоїну

 

Чому росте

Згідно даних CNBC, компанія Amazon планує найняти експерта по крипто валюті і блокчейну, який працюватиме в відділі оплати.

«Ваш досвід роботи з блокчейном, цифровими валютами центральних банків і крипто валюті допоможе вам напрацювати імовірності, які необхідно розвивати, і керувати загальним баченням і стратегією продукту…», озвучується в описі вакансії.

В Amazon підтвердили, що незабаром платформа буде приймати оплату в крипто валюті.

Також приводом для росту біткоїну стала заява засновника Twitter Джека Дорсі. Дорсів озвучив, що біткоїн став національною валютою інтернету, і що скоро в Twitter буде моливо оплачувати підписку і підтримувати авторів саме біткоїнами.

Не обійшов стороною біткоїн і засновник Tesla Ілон Маск. Він, в свому Twitter написав, що компанія планує відновити покупку автомобілів за біткоїн.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ