Тихановська створює санкціонований перелік

Колишній кандидат на пост президента Білорусі Світлана Тихановська працює над переліком санкцій, в який планується включити силовиків, які розганяли протести. Про це повідомляє Euroradio в своєму Telegram-каналі.

Перелік вирішено назвати «переліком Тарайковського» на ім’я загиблого 10 серпня в Мінську 34-річного протестуючого Олександра Тарайковського.

«У переліку санкцій увійдуть особи, причетні до катувань, незаконних арештів і знущань над затриманими. Ми передамо цей перелік в Україну, Туреччину, Росію, країни Євросоюзу і США», – сказала Тихановська.

Вона зазначила, що для «ідентифікації винних» опозиціонери працюють з правозахисниками та активістами. Тихановська додала, що після опублікування переліку він буде постійно розширюватись. «Я пропоную силовикам зупинити насильство і перейти на бік білоруського народу. В іншому випадку вам не уникнути справедливого суду і покарання», – підсумувала вона.

Протести проти Білорусі тривають шостий тиждень. Їх учасники вимагають відставки президента Олександра Лукашенко, проведення нових виборів і покарання силовиків, відповідальних за жорсткий розгін демонстрантів. Влада вважає, що в ситуації видно елементи зовнішнього втручання. На думку Лукашенко, протестуючі намагаються діяти в країні «за методичками кольорових революцій», а керують ними з Польщі, Литви, Чехії та України. Опозицію звинувачують у спробах здійснити державний переворот.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ