У компанії «Bolt Україна» змінилося керівництво

З 1 листопада в команді Bolt відбулися зміни. Тарас Потічний, який запускав Bolt в Україні і кілька років займав позицію регіонального менеджера, залишив свою посаду, але залишається в компанії: тепер він займає місце радника з питань роботи з державними органами. Про це повідомили представники компанії.

На поточний момент основним спікером і відповідальною за Bolt в Україні стає Катерина Хан, яка також відповідає за країни СНД і Балтії.

Крім того, буде змінена структура управління компанією в Україні та визначено менеджерів, відповідальних за ключові напрямки: райд-хейлінг, доставку їжі та сервіс прокату електросамокатів. Ключові менеджери будуть представлені трохи пізніше, повідомляють у компанії.

Bolt в Україні

  • Компанія Bolt запустилася в Україні в червні 2018 року. Зараз сервіс для виклику таксі працює в 8 містах України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці та Полтаві. У планах Bolt запустити послуги і в інших українських містах.
  • Влітку 2020 року компанія запустила перший в Україні прокат електросамокатів. Раніше Тарас Потічний розповів про процес запуску, показники і складнощі бізнесу.
  • А в кінці жовтня 2020 року компанія запустила в Києві сервіс доставки їжі Bolt Food.
  • Як відзначають у компанії, станом на листопад 2020 року мобільний додаток Bolt завантажили понад два мільйони користувачів.

Читайте також:

В Україні запустився сервіс доставки їжі Bolt Food

«Потрібно багато зусиль, щоб вийти в нуль» – інтерв’ю з Тарасом Потічним про роботу самокатів Bolt

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ