У Києві відкрили SnapMe Studio – можна знімати контент для соцмереж

На території «Планета Кіно» в River Mall відкрився контент-парк SnapMe Studio, в якому вже є 12 локацій для зйомки TikTok-відео або сторіз, повідомляє The Village.

Як зазначив співвласник мережі кінотеатрів Дмитро Деркач, SnapMe Studio не є проєктом «Планета Кіно», кінотеатр лише надав площу. А над створенням контент-парку працює один з найпопулярніших тіктокерів України Ян Гордієнко (Янго) і творці бару Hangover.


Що є в SnapMe Studio

Зараз в SnapMe Studio вже є 12 локацій для зйомки, декоровані майстерні Comilfo Decor. Серед залів є імітації житлових приміщень і барів, світлові кімнати і багато іншого.

На локаціях є безкоштовне професійне світло, включаючи кільцеві лампи і софтбокси постійного світла, крім того контент-парк пропонує реквізит і асистентів. Якщо відвідувачеві потрібна якась додаткова допомога про це можна буде окремо домовитися.

«За попередньою заявкою, ми організуємо вам і візажиста, і стиліста, і фотографа, і кого завгодно. Зателефонуйте нам і ми все вирішимо », – наголошується на сайті SnapMe Studio.

Де це, і скільки коштує

Оплата використання контент-парку не погодинна, а відразу за цілий день. У будні дні ціна становить 200 грн з людини, а на вихідні 300 гривень. При цьому є знижка 50 гривень для команд більше 3 осіб. Також є можливість взяти з собою свого фотографа і не платити за його перебування в SnapMe Studio, за умови, що він не буде фотографуватися сам.

Студія знаходиться в ТРЦ River Mall (Київ, Дніпровська набережна 12) на території «Планета Кіно».

«Ми вже шукаємо можливості розмістити SnapMe студії в інших наших кінотеатрах. Хлопці також планують відкриватися не лише на наших локаціях, так що пишіть, якщо у вас є вільні площі і ви хочете, щоб у вас теж були такі студії », – написав співвласник мережі кінотеатрів Дмитро Деркач.

Чому це цікаво

Як зазначив Деркач, «Планета Кіно» зараз знаходиться в режимі кризового управління і всі зусилля керівництва спрямовані на зменшення витрат. При цьому біля кінотеатру величезні площі, які ефективно заповнюються глядачами тільки ввечері в п’ятницю, суботу та неділю.

Відкриття контент-парку на території «Планета Кіно» – одна з можливостей більш раціонального використання території кінотеатру, яке постраждало від карантинних обмежень.