У Києві запустили сервіс оренди павербанків. 10 гривень за півгодини

У Києві почав роботу Шерінг-сервіс павербанків Power Now. Він пропонує можливість взяти в оренду зі станції обміну зарядний пристрій, а після зарядки повернути на найближчу станцію,сплативши оренду.

Потужність пристроїв – 5000 Ма /год. Кожен «банк» має в комплекті три кабелі: для iOS, Android і type C.

Як це працює

Сервіс працює за допомогою мобільного додатку для iOS і Android. У додатку можна знайти найближчу станцію на мапі, просканувати надрукований на станції QR-код і взяти павербанк. Після зарядки його можна повернути на будь-яку іншу найближчу станцію.

Тарифи

Перші 30 хвилин підзарядки для нових користувачів безкоштовні.

Потім плата буде стягуватися кожні півгодини. Вартість – 10 грн, максимальна сума за добу – не більше 50 грн. Тарифікація за добу починається після 2,5 годин користування.


Читайте також: Влітку Bolt запустить самокати та доставку їжі Bolt Food в Києві


Де знайти станції

Зараз по Києву встановлено вже понад 50 станцій – їх можна знайти в закладинках HoReCa. До кінця тижня мережу обіцяють збільшити до 100 станцій. Вони з’являться в торгівельних центрах, на івент-майданчиках, в кінотеатрах, аеропортах, вузах та туристичних локаціях міста.

У планах – охопити міста-мільйонники та встановити в країні близько 5000 станцій-пунктів обміну. Найближчі – Львів та Одеса. За 2 роки Power Now планують встановити більш ніж 10 000 станцій в Україні і вже ведуть переговори з європейськими франчайзами.

Хто запустив

Засновниця проекту – Анна Осипенко, співзасновник Monotel. За розвиток проекту відповідає Денис Раковський. За його совами, послуга оренди павербанків вже кілька років успішно працює в різних країнах світу.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ