У Львові запустився сервіс прокату електросамокатів Bolt

Після запуску прокату електросамокатів у Києві компанія Bolt анонсувала запуск у Львові.

Як відзначили представники компанії Bolt, влада міста підтримала запуск нового сервісу, а Львівська міськрада підписала з Bolt меморандум про співпрацю.

Як відзначають у Bolt, поки що прокат доступний у центрі міста, а згодом покриття послуги охопить й інші його райони.

«Запуск прокату електросамокатів у Львові – важливий крок на шляху до розвитку мікромобільності в Україні. З тих пір як цей сервіс з’явився у Києві, він став дуже затребуваним. Ми також регулярно отримуємо запити на запуск цієї послуги в інших містах. Сьогодні електросамокати Bolt з’явилися у Львові, і ми вдячні Львівській міській раді за сприяння і підтримку», – зазначив керівник напрямку з розвитку прокату електросамокатів компанії Bolt в Україні Антон Мілка.

Самокати, які з’являться на вулицях Львова, є моделлю, що розроблена фахівцями Bolt. Ці електросамокати нового покоління мають покращену конструкцію і придатні для повної переробки та повторного використання.

Як скористатися прокатом?

Щоб використовувати сервіс, потрібно оновити додаток Bolt до останньої версії. Якщо додатку немає – встановити його з  Google Play  і  App Store . Після того як додаток оновиться, потрібно підійти до самокату і відсканувати його QR-код. Оплатити поїздку можна картою.

У вартість прокату входить ціна за розблокування самоката і хвилину використання. Розблокування електросамоката у Львові буде коштувати 9 грн, а хвилина поїздки – 1,90 грн. Оплатити прокат транспортного засобу можна банківською картою через додаток.

 

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ