У програмі Gmail з’явилися особисті голосові та відеодзвінки

6 грудня 2021 року компанія Google розпочала впровадження нових функцій програми електронної пошти Gmail. Тепер для Google Workspace, G Suite та особистих облікових записів Google доступні голосові та відеодзвінки «один на один». Про це повідомляє видавництво The Verge.

Робити дзвінки у програмі Gmail на iOS та Android можна було й раніше. Однак це було пов’язано з надсиланням запрошень на відеоконференцію Google Meet. Після запуску нових функцій Gmail матиме відповідні голосові та відео ключі для кожного чату.

«Оскільки деякі команди починають повертатися до офісу, інші залишаються розділеними, ми сподіваємось, що це спростить спілкування між колегами у світі гібридної роботи. Ця функція дозволить вам легко перемикатися між чатом і відео або голосовим викликом, коли це необхідно, допомагаючи співпрацювати і просувати роботу вперед», – сказали в Google.

Зазначається, що це доповнення допоможе досягти мети Google, щоб зробити Gmail центральним вузлом для власних комунікаційних сервісів. У повідомленні компанії йдеться, що користувачі будуть перенаправлені в Gmail, навіть якщо вони почнуть дзвонити з Google Chat. Якщо програма Gmail не відображається на вашому пристрої, вам запропонують завантажити її з магазину Google Play або магазину програм.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ