UIPath з оцінкою $35 млрд готується до ІРО. У компанії є офіс в Україні

Компанія UIPath готується до первинного розміщення своїх акцій на біржі, повідомляє TechCrunch. Це викликає інтерес з двох причин: компанія родом з Румунії, а ще – у неї є офіс в Україні. Коротко розповімо про компанію.

UIPath створює програмне забезпечення для автоматизації рутинних бізнес-процесів за допомогою комп’ютерних роботів. Компанія створена в 2005 році в Румунії, але по-справжньому швидко рости почала десять років по тому. За час існування UIPath залучила понад $ 2 млрд і підвищила свою оцінку до $ 35 млрд. Це чи не найбільша технологічна компанія родом з Румунії і, можливо, найдорожчий технологічний бізнес Центрально-Східної Європи прямо зараз.

Останні два раунди компанія залучила менш ніж за рік. Сумарно це $ 1 млрд додаткового капіталу і зростання оцінки бізнесу в п’ять разів. При цьому компанія добре росте: виручка в 2020 році – $ 336 млн, в 2021 році – $ 607 млн.

Поки даних про те, скільки компанія планує залучити коштів на IPO і за якою оцінкою буде розміщуватися – немає, як і попередньої дати старту торгів. Але завдяки тому, що ринок, на якому працює UIPath, зростає на 60% щорічно, інтерес до бізнесу компанії потенційно буде високий. До того ж, UIPath – один з лідерів на своєму ринку.

Український офіс

У 2019 у румунської компанії з’явився офіс в Україні. UIPath купила український стартап StepShot. Умови угоди не розкрили, але тоді повідомлялось, що на базі львівського стартапу відкриють R & D офіс в Україні і будуть додатково набирати команду.

Зараз на сайті UIPath не вказано офіс в Україні, але він є в розділі вакансій (і є відкриті вакансії). Також згадка офісу є на DOU, з активними вакансіями.

 

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ