Uklon починає працювати у Молдові

6 грудня 2021 року у Кишиневі (Молдова) почав працювати український онлайн-сервіс виклику авто Uklon. Про це повідомили представникам компанії.

  • Жителі Кишинева отримали локалізовану програму Uklon, яка працює за аналогією з українською. З його допомогою можна замовити автомобіль, обравши клас та спосіб оплати. Інші функції включають відстеження вашої подорожі онлайн, перегляд остаточної вартості без додаткових зборів, підвищення або зниження ціни подорожі.
  • Наразі компанія продовжує збільшувати кількість водіїв Uklon у Молдові. Як і українські райдери, вони працюють через програму Uklon, де можуть, крім іншого, фільтрувати замовлення за напрямом, вартістю, класом автомобіля та бачити кінцеву точку маршруту.
  • За словами співзасновника та операційного директора сервісу Сергія Суса, «Кишинів – це початок міжнародної історії компанії».

«Для нас це велика радість, і непростий виклик! Наші амбіції – надати кишинівцям безпрецедентний рівень сервісу. Це початок нового великого розділу в міжнародній історії нашої компанії. Кишинів у ній – перша точка. Uklon виходить за межі одного ринку, де його вже продано, на нову невідому територію», – Сергій Смос.

  • У рамках конференції IT Arena 2021 СЕО Uklon розповідає Banda.Media, запуск у Молдові – тестова експансія. Компанія планує масштабуватись в інші країни.
  • Основним конкурентом на молдавському ринку є сервіс виклику таксі “Яндекс”, зазначили у компанії.

Uklon – український онлайн-транспортний сервіс, заснований у 2009 році у Києві. У 2021 році “Ухил” – прибуткова компанія. Окрім столиці, авто можна викликати у Дніпрі, Одесі та ще 24 містах України. Сервіс має понад 1500 корпоративних клієнтів. Кількість працівників складає 400 осіб, 100 з яких працюють у ІТ-відділі.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ