Українці стали більше ходити пішки – дослідження BlaBlaCar

BlaBlaCar у червні 2021 роки провела глобальне дослідження серед користувачів з шести країн з метою дізнатися, як пандемія Covid-19 вплинула на потреби і звички людей. В Україні в опитуванні взяли участь понад 1400 українців з різних міст.

Як показали результати опитування, в Україні люди стали більше ходити пішки, їздити на авто і брати попутників. Міський громадський транспорт і літаки виявилися на останньому місці за популярністю.

При виборі транспорту українці дивляться на кількість пасажирів, а не на наявність масок

В пандемію поїздки з попутниками показали найбільшу стійкість. Близько 75% опитаних українців вважають поїздки з попутниками найбільш безпечним способом пересування у порівнянні з іншими видами громадського транспорту. За останній рік так частіше стали подорожувати 20% опитаних українців.

Карпулінг увійшов у топ-3 найпопулярніших видів пересувань в період пандемії разом із самостійними поїздками на особистому авто і велосипеді.

При цьому, при виборі засобу пересування 82% українців звертають увагу на кількість людей у ​​транспорті, а тільки потім – на наявність масок.

Українці подорожуватимуть Україною більше, ніж в інші країни.

Криза Covid-19 призвела до скорочення кількості робочих поїздок та відряджень, а також тривалих поїздок на відпочинок і до рідних. За останній рік від них частіше відмовлялися близько третини респондентів з України. Ще половина – від далеких подорожей. При цьому кількість поїздок за місто збільшилася на 16%.

У найближчі півтора року українці подорожуватимуть Україною більше, ніж в інші країни. 61% респондентів відповіли, що виберуть внутрішній туризм. В основному, вони планують поїздки до моря і за місто.

banda.media

Обязательно подпишитесь на наш Telegram канал

ПОДПИСЫВАЮСЬ
ПОТОМ